Deporte Galego

Calendario

2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
SANTIAGO LIGA REGULAR - INFANTIL MASCULINO, A
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
22/10/2022 16:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 25 - 57 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
22/10/2022 18:00 La Salle 63 - 30 C. B. Noia Liceo
22/10/2022 18:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 56 - 6 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
23/10/2022 17:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 55 - 39 SEGURLAMAS Basketdeza
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
05/11/2022 10:00 C. B. Noia Liceo 41 - 47 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
05/11/2022 10:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 25 - 68 La Salle
05/11/2022 16:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 37 - 45 A.D. BÁSQUET AMES 10
05/02/2023 10:00 SEGURLAMAS Basketdeza 13 - 64 A.D. BÁSQUET AMES 09
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/11/2022 12:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 58 - 8 SEGURLAMAS Basketdeza
21/01/2023 10:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 51 - 36 C. B. Noia Liceo
21/01/2023 16:00 La Salle 58 - 37 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
22/01/2023 10:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 59 - 51 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/11/2022 16:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 46 - 47 SEGURLAMAS Basketdeza
13/11/2022 10:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 42 - 69 La Salle
13/11/2022 12:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 78 - 27 C. B. Noia Liceo
13/11/2022 17:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 34 - 33 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/11/2022 16:00 La Salle 72 - 21 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
20/11/2022 12:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 28 - 55 A.D. BÁSQUET AMES 09
20/11/2022 17:00 SEGURLAMAS Basketdeza 48 - 39 A.D. BÁSQUET AMES 10
12/02/2023 10:00 C. B. Noia Liceo 49 - 45 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/11/2022 18:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 38 - 39 C. B. Noia Liceo
11/02/2023 18:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 43 - 24 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
11/02/2023 20:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 45 - 48 SEGURLAMAS Basketdeza
12/02/2023 19:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 39 - 73 La Salle
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/11/2022 10:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 44 - 48 La Salle
27/11/2022 12:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 52 - 49 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
27/11/2022 12:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 31 - 35 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
27/11/2022 12:00 SEGURLAMAS Basketdeza 43 - 50 C. B. Noia Liceo
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/12/2022 12:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 44 - 39 SEGURLAMAS Basketdeza
10/12/2022 12:00 La Salle 77 - 27 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
10/12/2022 18:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 50 - 48 C. B. Noia Liceo
11/12/2022 12:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 30 - 69 A.D. BÁSQUET AMES 09
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/12/2022 10:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 49 - 35 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
18/12/2022 10:00 SEGURLAMAS Basketdeza 41 - 77 La Salle
18/12/2022 16:00 C. B. Noia Liceo 37 - 61 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
08/01/2023 19:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 61 - 28 A.D. BÁSQUET AMES 10
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/01/2023 10:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 50 - 41 A.D. BÁSQUET AMES 10
15/01/2023 12:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 35 - 77 A.D. BÁSQUET AMES 09
15/01/2023 17:00 SEGURLAMAS Basketdeza 28 - 30 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
15/01/2023 18:00 C. B. Noia Liceo 44 - 72 La Salle
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/01/2023 10:00 La Salle 68 - 28 A.D. BÁSQUET AMES 10
29/01/2023 10:00 C. B. Noia Liceo 13 - 63 A.D. BÁSQUET AMES 09
29/01/2023 12:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 40 - 28 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
29/01/2023 17:00 SEGURLAMAS Basketdeza 59 - 46 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
22/02/2023 16:00 La Salle 47 - 52 A.D. BÁSQUET AMES 09
25/02/2023 16:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 46 - 38 A.D. BÁSQUET AMES 10
25/02/2023 18:00 C. B. Noia Liceo 53 - 62 SEGURLAMAS Basketdeza
26/02/2023 12:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 42 - 40 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/03/2023 10:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 42 - 79 La Salle
04/03/2023 20:00 A.D. BÁSQUET AMES 09 66 - 15 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo
05/03/2023 12:00 C. B. Noia Liceo 46 - 44 A.D. BÁSQUET AMES 10
05/03/2023 17:00 SEGURLAMAS Basketdeza 48 - 43 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/03/2023 16:00 Estación de Servicio Santa Lucia GaloTeo 46 - 30 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
11/03/2023 20:00 A.D. BÁSQUET AMES 10 16 - 66 A.D. BÁSQUET AMES 09
12/03/2023 12:00 Clínica Dental Diego Graña - ANPA O Grupo 49 - 33 C. B. Noia Liceo
18/03/2023 16:00 La Salle 66 - 16 SEGURLAMAS Basketdeza

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis