Deporte Galego

Calendario

2ª DIV. INFANTIL FEMININA
COR-FERR LIGA REGULAR - C
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
29/10/2022 12:00 MARISTAS CORUÑA 56 - 39 COMPAÑÍA DE MARÍA B
29/10/2022 16:00 TIRSO DE MOLINA 43 - 52 Basquet Coruña Leyma U14
29/10/2022 16:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 13 - 63 CLUB BALONCESTO CAMBRE
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
05/11/2022 12:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 16 - 66 BAXI Ferrol P
06/11/2022 10:00 Basquet Coruña Leyma U14 22 - 47 MARISTAS CORUÑA
06/11/2022 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 55 - 19 TIRSO DE MOLINA
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/11/2022 12:00 BAXI Ferrol P 55 - 20 Basquet Coruña Leyma U14
12/11/2022 16:00 TIRSO DE MOLINA 22 - 60 MARISTAS CORUÑA
13/11/2022 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 18 - 69 COMPAÑÍA DE MARÍA B
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/11/2022 12:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 38 - 71 CLUB BALONCESTO CAMBRE
20/11/2022 10:00 Basquet Coruña Leyma U14 55 - 5 CB ARTEIXO DUACODE 10
20/11/2022 17:00 MARISTAS CORUÑA 34 - 67 BAXI Ferrol P
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/11/2022 16:00 TIRSO DE MOLINA 29 - 70 BAXI Ferrol P
26/11/2022 16:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 68 - 18 Basquet Coruña Leyma U14
27/11/2022 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 9 - 59 MARISTAS CORUÑA
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/12/2022 12:00 BAXI Ferrol P 56 - 6 CB ARTEIXO DUACODE 10
03/12/2022 16:00 TIRSO DE MOLINA 30 - 27 COMPAÑÍA DE MARÍA B
03/12/2022 19:30 MARISTAS CORUÑA 32 - 66 CLUB BALONCESTO CAMBRE
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/12/2022 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 16 - 47 TIRSO DE MOLINA
18/12/2022 19:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 51 - 44 BAXI Ferrol P
11/02/2023 12:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 51 - 56 Basquet Coruña Leyma U14
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/01/2023 10:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 50 - 42 MARISTAS CORUÑA
15/01/2023 12:00 Basquet Coruña Leyma U14 39 - 47 TIRSO DE MOLINA
15/01/2023 12:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 56 - 6 CB ARTEIXO DUACODE 10
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/01/2023 10:00 BAXI Ferrol P 55 - 26 COMPAÑÍA DE MARÍA B
21/01/2023 12:00 TIRSO DE MOLINA 28 - 54 CLUB BALONCESTO CAMBRE
22/01/2023 10:00 MARISTAS CORUÑA 46 - 49 Basquet Coruña Leyma U14
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/01/2023 18:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 77 - 26 CB ARTEIXO DUACODE 10
28/01/2023 20:30 MARISTAS CORUÑA 81 - 54 TIRSO DE MOLINA
29/01/2023 12:30 Basquet Coruña Leyma U14 37 - 58 BAXI Ferrol P
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
05/02/2023 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 19 - 57 Basquet Coruña Leyma U14
05/02/2023 12:00 BAXI Ferrol P 49 - 48 MARISTAS CORUÑA
05/02/2023 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 63 - 34 COMPAÑÍA DE MARÍA B
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/02/2023 12:00 BAXI Ferrol P 61 - 28 TIRSO DE MOLINA
12/02/2023 12:00 MARISTAS CORUÑA 56 - 6 CB ARTEIXO DUACODE 10
12/02/2023 12:00 Basquet Coruña Leyma U14 33 - 46 CLUB BALONCESTO CAMBRE
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2023 21:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 55 - 50 MARISTAS CORUÑA
18/02/2023 16:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 73 - 27 TIRSO DE MOLINA
18/02/2023 16:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 1 - 51 BAXI Ferrol P
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/02/2023 20:00 Basquet Coruña Leyma U14 30 - 22 COMPAÑÍA DE MARÍA B
26/02/2023 10:00 TIRSO DE MOLINA 44 - 33 CB ARTEIXO DUACODE 10
26/02/2023 12:00 BAXI Ferrol P 34 - 49 CLUB BALONCESTO CAMBRE

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis