Deporte Galego

Calendario

3ª DIVISION MASCULINA
OURENSE-LUGO 2ª FASE - GRUPO-2
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 0
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/10/2021 12:00 ABRENTE BARBADAS 50 - 46 IMPRENTA CLUB BALONCESTO
23/10/2021 16:00 IMPRENTA CLUB BALONCESTO 40 - 47 ABRENTE BARBADAS
30/10/2021 20:00 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA 52 - 70 ABRENTE BARBADAS
06/11/2021 20:00 ABRENTE BARBADAS 65 - 39 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA
20/11/2021 18:00 Abrente Val de Lemos 67 - 54 MUEBLES VICTORIA BARCO
27/11/2021 16:00 IMPRENTA CLUB BALONCESTO 55 - 45 CB. ALARICANO
28/11/2021 12:15 MUEBLES VICTORIA BARCO 51 - 64 Abrente Val de Lemos
11/12/2021 18:00 CB. ALARICANO 48 - 44 IMPRENTA CLUB BALONCESTO
12/12/2021 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 51 - 58 Tigres Mais Descanso
18/12/2021 16:00 CB. ALARICANO 70 - 56 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA
18/12/2021 18:00 Tigres Mais Descanso 60 - 44 MUEBLES VICTORIA BARCO
15/01/2022 18:00 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA 53 - 64 CB. ALARICANO
23/01/2022 12:00 ABRENTE BARBADAS 57 - 54 CB. ALARICANO
29/01/2022 18:00 CB. ALARICANO 72 - 59 ABRENTE BARBADAS
29/01/2022 18:00 Abrente Val de Lemos 71 - 74 Tigres Mais Descanso
05/02/2022 16:00 IMPRENTA CLUB BALONCESTO 60 - 46 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA
05/02/2022 20:00 Tigres Mais Descanso 63 - 68 Abrente Val de Lemos
12/02/2022 18:00 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA 40 - 81 IMPRENTA CLUB BALONCESTO
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/02/2022 16:00 IMPRENTA CLUB BALONCESTO 78 - 48 Tigres Mais Descanso
19/02/2022 18:00 CB. ALARICANO 74 - 66 Abrente Val de Lemos
20/02/2022 12:30 ABRENTE BARBADAS 68 - 63 MUEBLES VICTORIA BARCO
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/03/2022 12:15 MUEBLES VICTORIA BARCO 42 - 48 ABRENTE BARBADAS
02/04/2022 20:00 Tigres Mais Descanso 46 - 57 IMPRENTA CLUB BALONCESTO
08/04/2022 21:00 Abrente Val de Lemos 61 - 45 CB. ALARICANO
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/03/2022 18:00 Tigres Mais Descanso 37 - 43 CB. ALARICANO
12/03/2022 18:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 68 - 72 IMPRENTA CLUB BALONCESTO
12/03/2022 20:00 Abrente Val de Lemos 70 - 47 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/03/2022 00:00 CB. ALARICANO 2 - 0 Tigres Mais Descanso
19/03/2022 17:00 IMPRENTA CLUB BALONCESTO 69 - 46 MUEBLES VICTORIA BARCO
19/03/2022 18:00 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA 48 - 80 Abrente Val de Lemos
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/03/2022 12:00 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA 26 - 54 Tigres Mais Descanso
26/03/2022 16:00 CB. ALARICANO 64 - 49 MUEBLES VICTORIA BARCO
27/03/2022 12:00 ABRENTE BARBADAS 64 - 54 Abrente Val de Lemos
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/04/2022 12:00 Tigres Mais Descanso 37 - 34 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA
02/04/2022 18:00 Abrente Val de Lemos 62 - 68 ABRENTE BARBADAS
03/04/2022 17:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 63 - 48 CB. ALARICANO
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/04/2022 18:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 65 - 48 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA
09/04/2022 18:00 Abrente Val de Lemos 71 - 65 IMPRENTA CLUB BALONCESTO
09/04/2022 18:00 Tigres Mais Descanso 57 - 45 ABRENTE BARBADAS
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/04/2022 18:00 EL ABUELO DON RAMÓN DEPORDIMA 51 - 53 MUEBLES VICTORIA BARCO
23/04/2022 18:00 IMPRENTA CLUB BALONCESTO 55 - 61 Abrente Val de Lemos
24/04/2022 12:00 ABRENTE BARBADAS 59 - 38 Tigres Mais Descanso

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis