Deporte Galego

Calendario

2ª DIVISION MASCULINA
LIGA REGULAR - PRIMEIRA FASE - NORTE
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/10/2021 16:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 79 - 64 BÁSQUET CORUÑA S
16/10/2021 18:00 C. B. LARACHA M3 52 - 64 Calvo Artai
16/10/2021 18:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 66 - 70 C B ARTEIXO DUACODE
17/10/2021 19:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 55 - 68 ADB Fontiñas
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/10/2021 20:00 ADB Fontiñas 64 - 60 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
24/10/2021 12:00 Calvo Artai 84 - 49 C. B. LARACHA M3
24/10/2021 16:30 BÁSQUET CORUÑA S 50 - 58 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
24/10/2021 19:00 C B ARTEIXO DUACODE 76 - 52 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
30/10/2021 20:00 ADB Fontiñas 55 - 64 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
30/10/2021 20:00 Calvo Artai 58 - 56 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
31/10/2021 16:00 BÁSQUET CORUÑA S 98 - 56 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
31/10/2021 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 56 - 79 C B ARTEIXO DUACODE
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/11/2021 18:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 74 - 57 ADB Fontiñas
06/11/2021 18:00 C B ARTEIXO DUACODE 64 - 61 CLUB BALONCESTO CAMBRE
07/11/2021 19:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 50 - 72 BÁSQUET CORUÑA S
07/11/2021 19:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 55 - 70 Calvo Artai
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/11/2021 18:00 C. B. LARACHA M3 63 - 46 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
13/11/2021 18:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 53 - 82 BÁSQUET CORUÑA S
13/11/2021 20:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 60 - 66 Calvo Artai
14/11/2021 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 84 - 65 ADB Fontiñas
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/11/2021 16:30 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 56 - 68 C. B. LARACHA M3
20/11/2021 20:00 Calvo Artai 79 - 40 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
20/11/2021 20:00 ADB Fontiñas 70 - 69 CLUB BALONCESTO CAMBRE
21/11/2021 16:30 BÁSQUET CORUÑA S 62 - 74 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/11/2021 18:00 C B ARTEIXO DUACODE 70 - 78 C. B. LARACHA M3
27/11/2021 19:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 63 - 58 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
28/11/2021 12:00 Calvo Artai 86 - 51 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
28/11/2021 16:00 BÁSQUET CORUÑA S 54 - 62 CLUB BALONCESTO CAMBRE
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/12/2021 18:00 C. B. LARACHA M3 52 - 70 C B ARTEIXO DUACODE
04/12/2021 18:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 40 - 59 Calvo Artai
04/12/2021 20:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 44 - 69 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
05/12/2021 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 80 - 63 BÁSQUET CORUÑA S
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/12/2021 18:00 C. B. LARACHA M3 65 - 54 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
11/12/2021 18:00 C B ARTEIXO DUACODE 77 - 38 ADB Fontiñas
12/12/2021 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 59 - 77 Calvo Artai
12/12/2021 17:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 65 - 45 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/12/2021 20:00 ADB Fontiñas 56 - 70 C B ARTEIXO DUACODE
18/12/2021 20:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 60 - 61 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
19/12/2021 12:00 Calvo Artai 70 - 59 CLUB BALONCESTO CAMBRE
19/12/2021 19:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 43 - 71 C. B. LARACHA M3
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
15/01/2022 20:00 ADB Fontiñas 50 - 56 C. B. LARACHA M3
16/01/2022 16:00 BÁSQUET CORUÑA S 59 - 55 C B ARTEIXO DUACODE
16/01/2022 19:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 62 - 60 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
16/01/2022 19:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 53 - 62 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
22/01/2022 18:00 C. B. LARACHA M3 62 - 49 ADB Fontiñas
22/01/2022 18:00 C B ARTEIXO DUACODE 74 - 66 BÁSQUET CORUÑA S
22/01/2022 20:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 75 - 69 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
27/02/2022 17:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 67 - 60 CLUB BALONCESTO CAMBRE
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
29/01/2022 18:00 C. B. LARACHA M3 70 - 60 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
29/01/2022 18:00 C B ARTEIXO DUACODE 47 - 71 Calvo Artai
29/01/2022 20:00 ADB Fontiñas 57 - 74 BÁSQUET CORUÑA S
16/02/2022 21:30 CLUB BALONCESTO CAMBRE 84 - 35 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
05/02/2022 12:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 72 - 87 C. B. LARACHA M3
05/02/2022 17:00 Calvo Artai 53 - 51 C B ARTEIXO DUACODE
06/02/2022 16:00 BÁSQUET CORUÑA S 57 - 76 ADB Fontiñas
06/02/2022 19:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 48 - 56 CLUB BALONCESTO CAMBRE
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/02/2022 18:00 C. B. LARACHA M3 64 - 59 BÁSQUET CORUÑA S
12/02/2022 18:00 Club Baloncesto MoneyBall Coruña 52 - 66 CLUB BALONCESTO CAMBRE
12/02/2022 20:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 61 - 90 C B ARTEIXO DUACODE
13/02/2022 12:00 Calvo Artai 67 - 56 ADB Fontiñas
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/02/2022 18:00 C B ARTEIXO DUACODE 64 - 62 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
19/02/2022 20:30 ADB Fontiñas 41 - 75 Calvo Artai
20/02/2022 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 70 - 56 Club Baloncesto MoneyBall Coruña
20/02/2022 19:00 BÁSQUET CORUÑA S 71 - 79 C. B. LARACHA M3
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/03/2022 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 62 - 61 C. B. LARACHA M3
06/03/2022 19:00 C B ARTEIXO DUACODE 75 - 63 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA
06/03/2022 19:00 BÁSQUET CORUÑA S 67 - 72 Calvo Artai
12/03/2022 20:00 ADB Fontiñas 56 - 69 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/03/2022 19:00 INSTITUTO DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 72 - 34 ADB Fontiñas
12/03/2022 18:00 C. B. LARACHA M3 57 - 81 CLUB BALONCESTO CAMBRE
13/03/2022 12:00 Calvo Artai 81 - 45 BÁSQUET CORUÑA S
13/03/2022 19:00 CLUB BALONCESTO COSTA ARTABRA 50 - 61 C B ARTEIXO DUACODE

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis

 

ence