Deporte Galego

Calendario

2ª CADETE MASCULINA
1ª FASE CORUÑA-FERROL - AB-2
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 10:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 58 - 14 BBCA PRAIA DE ESMELLE
28/10/2017 17:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 66 - 58 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
29/10/2017 19:00 KFC CULLE B 66 - 55 BASQUET CORUÑA U16
17/12/2017 12:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 83 - 19 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
29/10/2017 12:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 20 - 54 CLUB BALONCESTO ARTAI
16/12/2017 10:00 BASQUET CORUÑA U16 58 - 53 KFC CULLE B
16/12/2017 10:00 BBCA PRAIA DE ESMELLE 23 - 50 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
16/12/2017 12:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 76 - 64 MARISTAS CHAMPAGNAT
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/11/2017 10:00 BASQUET CORUÑA U16 26 - 62 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
04/11/2017 12:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 12 - 81 CLUB BALONCESTO ARTAI
05/11/2017 10:00 BBCA PRAIA DE ESMELLE 57 - 58 MARISTAS CHAMPAGNAT
06/12/2017 12:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 39 - 79 KFC CULLE B
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 10:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 59 - 65 BASQUET CORUÑA U16
11/11/2017 12:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 65 - 73 BBCA PRAIA DE ESMELLE
11/11/2017 12:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 22 - 94 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
11/11/2017 16:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 116 - 39 KFC CULLE B
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 10:00 BASQUET CORUÑA U16 51 - 59 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
19/11/2017 10:00 BBCA PRAIA DE ESMELLE 21 - 81 CLUB BALONCESTO ARTAI
19/11/2017 12:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 25 - 57 MARISTAS CHAMPAGNAT
19/11/2017 19:00 KFC CULLE B 63 - 80 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 10:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 70 - 35 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
26/11/2017 10:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 64 - 40 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
26/11/2017 17:00 BBCA PRAIA DE ESMELLE 52 - 54 BASQUET CORUÑA U16
26/11/2017 19:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 51 - 70 KFC CULLE B
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 10:00 KFC CULLE B 74 - 75 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
02/12/2017 10:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 55 - 48 MARISTAS CHAMPAGNAT
02/12/2017 12:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 47 - 50 BBCA PRAIA DE ESMELLE
06/12/2017 11:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 74 - 10 BASQUET CORUÑA U16
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/12/2017 18:30 BBCA PRAIA DE ESMELLE 39 - 70 KFC CULLE B
09/12/2017 10:00 BASQUET CORUÑA U16 74 - 62 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
09/12/2017 12:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 19 - 94 CLUB BALONCESTO ARTAI
09/12/2017 18:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 48 - 84 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 10:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 93 - 24 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
13/01/2018 10:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 55 - 41 BASQUET CORUÑA U16
13/01/2018 18:00 KFC CULLE B 77 - 32 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
14/01/2018 19:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 52 - 49 BBCA PRAIA DE ESMELLE
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 12:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 71 - 21 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
21/01/2018 12:00 KFC CULLE B 20 - 77 CLUB BALONCESTO ARTAI
21/01/2018 19:00 BBCA PRAIA DE ESMELLE 43 - 41 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
10/02/2018 10:00 BASQUET CORUÑA U16 44 - 66 MARISTAS CHAMPAGNAT
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 10:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 62 - 42 BASQUET CORUÑA U16
28/01/2018 12:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 86 - 24 KFC CULLE B
28/01/2018 12:30 MARISTAS CHAMPAGNAT 48 - 25 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
10/02/2018 12:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 78 - 15 BBCA PRAIA DE ESMELLE
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/02/2018 10:00 BASQUET CORUÑA U16 36 - 43 BBCA PRAIA DE ESMELLE
04/02/2018 12:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 52 - 74 CLUB BALONCESTO ARTAI
04/02/2018 12:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 29 - 75 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
04/02/2018 17:00 KFC CULLE B 66 - 40 MARISTAS CHAMPAGNAT
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 10:00 BASQUET CORUÑA U16 32 - 82 CLUB BALONCESTO ARTAI
17/02/2018 10:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 33 - 89 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL
18/02/2018 10:00 BBCA PRAIA DE ESMELLE 60 - 20 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE
18/02/2018 12:00 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA 71 - 64 KFC CULLE B
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/02/2018 10:00 ACADEMIA "COPS", BASKET FERROL 86 - 48 ASESORÍA SUEIRO BASKET XIRIA
24/02/2018 10:00 KFC CULLE B 51 - 50 BBCA PRAIA DE ESMELLE
25/02/2018 10:00 RESTAURANTE CASA SABINA COSTA DA MORTE 23 - 77 BASQUET CORUÑA U16
25/02/2018 12:00 CLUB BALONCESTO ARTAI 81 - 22 MARISTAS CHAMPAGNAT

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis