Deporte Galego

Calendario mensual ESTUDIANTES LUGO

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en PALOMAR
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 09:30 MARISTAS LUGO MINIBASKET FEMENINA
04/02/2023 19:15 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO B PREMINIBASKET MASCULINO
05/02/2023 12:15 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en GALEN
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 12:30 Galén Ensino PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en PAZO PROVINCIAL DOS DEPORTES
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 16:00 Basquet Coruña Leyma C 1ª DIV. CADETE FEMININO
05/02/2023 17:00 MARISTAS CORUÑA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
05/02/2023 19:00 TRAUMACOR CULLEREDO 1ª DIVISION MASCULINA
Partidos como LOCAL en FRIGSA
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 17:15 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
04/02/2023 18:45 Basquet Coruña I 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
Partidos como LOCAL en PAZO ANEXO 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/02/2023 00:00 Salesianas María Auxiliadora Infantil Femenino 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
10/02/2023 00:00 GALEN ENSINO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
10/02/2023 00:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
10/02/2023 00:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA ROJO MINIBASKET MASCULINA
10/02/2023 00:00 CIDADE DE LUGO 07-08 2ª DIV. CADETE MASCULINA
10/02/2023 00:00 CIDADE DE LUGO 13-14 PREMINIBASKET MASCULINO
11/02/2023 11:30 ORIBIO CONSTRUCCIONES C.B.SARRIA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
11/02/2023 18:30 NEXO 8 ETT NOVOBASKET 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
16/02/2023 20:30 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. CADETE FEMININO
17/02/2023 00:00 CIDADE DE LUGO 05-06 FEM 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
19/02/2023 11:30 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
24/02/2023 00:00 Frigomar Burela cad. Masc. 2ª DIV. CADETE MASCULINA
24/02/2023 00:00 ESTUDIANTES ROJO LUGO RIO DE GALICIA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
24/02/2023 00:00 CIDADE DE LUGO 11-12 MINIBASKET MASCULINA
25/02/2023 18:30 BOSCO SALESIANOS 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
Partidos como LOCAL en PAZO ANEXO 2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
18/02/2023 16:30 Conservas Faro de Burela cad fem. 1ª DIV. CADETE FEMININO
18/02/2023 18:30 ENSINO GALEN 2ª DIV. CADETE MASCULINA
19/02/2023 11:30 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
26/02/2023 11:30 COSTA ARTABRA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
04/02/2023 00:00 CIDADE DE LUGO 07-08 2ª DIV. CADETE MASCULINA
04/02/2023 10:00 Obradoiro Peleteiro 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
04/02/2023 10:30 Basquet Coruña U12 1ª DIV. MINIBASKET MASC
04/02/2023 12:00 PELETEIRO 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
04/02/2023 16:15 ENSINO LUGO MINIBASKET MASCULINA
04/02/2023 18:00 Club Baloncesto Viveiro 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
05/02/2023 10:00 ORAL DESIGN C.B. SARRIA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
05/02/2023 16:30 C. B. Viveiro 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
05/02/2023 17:30 Frigomar Burela cad. Masc. 2ª DIV. CADETE MASCULINA
05/02/2023 19:00 PONTUMIO 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
10/02/2023 00:00 ESTUDIANTES AZUL LUGO RIO DE GALICIA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
10/02/2023 00:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA AZUL MINIBASKET MASCULINA
11/02/2023 00:00 CORBAR C.B.SARRIA PREMINIBASKET MASCULINO
11/02/2023 12:00 BALONCESTO NARÓN NARANJA 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
11/02/2023 12:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 1ª DIV. CADETE FEMININO
11/02/2023 18:00 VIVEIRO ASESORES 1ª DIVISION MASCULINA
12/02/2023 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
12/02/2023 12:00 MONTROVE 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
12/02/2023 12:00 Basquet Coruña Leyma I 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
12/02/2023 17:00 EL CLAVEL 2.0 BBCA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
12/02/2023 19:00 Club Baloncesto Viveiro Negro MINIBASKET FEMENINA
18/02/2023 12:00 Club Baloncesto Viveiro 2ª DIV. CADETE MASCULINA
19/02/2023 12:00 Netex Basket Ferrol 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
24/02/2023 00:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
25/02/2023 10:00 CIDADE DE LUGO 11-12 FEM MINIBASKET FEMENINA
25/02/2023 10:00 Esclavas 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
25/02/2023 12:00 MARISTAS LUGO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
25/02/2023 12:00 BALONCESTO NARÓN 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
25/02/2023 12:30 Anpa ROSALÍA DE CASTRO 12 MINIBASKET MASCULINA
26/02/2023 10:00 Club Baloncesto Viveiro PREMINIBASKET MASCULINO
26/02/2023 12:00 BAXI Ferrol 1ª DIV. CADETE FEMININO
26/02/2023 19:00 Acad. A Mariña Burela benj masc PREMINIBASKET MASCULINO

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis