Deporte Galego

Calendario mensual C.A.B. PONTEVEDRA

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en I.E.S. FREI MARTIN SARMIENTO
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 10:00 C.B Grenlins Termas de Cuntis 2ª DIV. CADETE FEMININA
04/02/2023 12:00 C.B. DORNA MIX PREMINIBASKET MASCULINO
04/02/2023 16:00 Vagalume Pellets C.B. Brión 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
04/02/2023 18:00 SIGALTEC 1ª DIV. MINIBASKET MASC
04/02/2023 20:00 GIRALDO CBV 3ª DIVISION MASCULINA
05/02/2023 10:00 C. B. Grenlins Bar Restaurante Don Manuel MIX PREMINIBASKET MASCULINO
05/02/2023 12:00 SIGALTEC 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
06/02/2023 19:00 C.B.ARXIL "B" 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
11/02/2023 12:00 SIGALTEC PRE-INFANTIL MASCULINA
11/02/2023 16:00 SIGALTEC 2ª DIV. CADETE MASCULINA
11/02/2023 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
11/02/2023 18:00 HORTOS Centro del automóvil - O MECO 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
11/02/2023 20:00 C.B.SAN MAURO 3ª DIVISION MASCULINA
12/02/2023 12:00 TVMAC CLB 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
18/02/2023 10:00 EXTRUGASA RIO ULLA 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
18/02/2023 12:00 PBB B PRE-INFANTIL MASCULINA
18/02/2023 12:00 C.B.ARXIL "B" 2ª DIV. CADETE FEMININA
19/02/2023 12:00 MARÍN PXG RAQUEL CARRAGAL 1 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
19/02/2023 17:00 XUVEN CAMBADOS 2ª DIV. CADETE FEMININA
25/02/2023 16:00 ESTUDIANTES 2ª DIV. CADETE MASCULINA
Partidos como LOCAL en A RAÑA
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
05/02/2023 12:00 C.B.ARXIL "B" 2ª DIV. CADETE FEMININA
18/02/2023 12:00 Inmobiliaria Lisgar O Meco 2ª DIV. CADETE FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
04/02/2023 10:00 Bball Ourense PRE-INFANTIL MASCULINA
04/02/2023 10:00 EXTRUGASA RIO ULLA 3 MIX MINIBASKET MASCULINA
04/02/2023 12:00 Libreria NÓBEL O GROVE O MECO 2ª DIV. CADETE MASCULINA
04/02/2023 12:00 XUVEN CAMBADOS MIXTO AMARILLO PREMINIBASKET MASCULINO
04/02/2023 16:00 XUVEN CAMBADOS 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
04/02/2023 18:00 GIRALDO CBV FEM. PREMINIBASKET MASCULINO
05/02/2023 12:00 C. B. Grenlins Joyería - Relojería Conde FEM. MINIBASKET MASCULINA
05/02/2023 12:00 C.B. DORNA 2ª DIV. CADETE FEMININA
05/02/2023 17:00 EXTRUGASA RIO ULLA 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
10/02/2023 00:00 Inmobiliaria Lisgar O Meco 2ª DIV. CADETE FEMININA
11/02/2023 12:00 TRAUMACOR CULLEREDO 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
11/02/2023 16:00 GIRALDO CBV 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
11/02/2023 18:00 C.B Grenlins Termas de Cuntis 2ª DIV. CADETE FEMININA
11/02/2023 18:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
11/02/2023 20:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
12/02/2023 17:00 EXTRUGASA RIO ULLA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
12/02/2023 19:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES 2ª DIV. CADETE FEMININA
18/02/2023 00:00 EXTRUGASA RIO ULLA 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
18/02/2023 10:00 MARIN PXG BOCATERIA O RURAL 2ª DIV. CADETE MASCULINA
18/02/2023 12:00 C.B. DORNA 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
18/02/2023 18:00 CB CLASSICS PORTAS 3ª DIVISION MASCULINA
26/02/2023 10:00 ESTUDIANTES MIX PRE-INFANTIL MASCULINA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis