Deporte Galego

Calendario mensual ASOCIACION DEPORTIVA BOSCO

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en POLID.SALESIANOS
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/01/2023 20:00 Sociedad Deportiva Tui (SD Tui) 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
14/01/2023 16:00 CELTA ZORKA RECALVI 1ª DIV. CADETE FEMININO
21/01/2023 12:00 CAMPUS OURENSE EDO BLANCO AMOR 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
21/01/2023 16:00 COLEXIO MARIANO 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
Partidos como LOCAL en PAB.SALESIANOS
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 10:00 EDO BLANCO AMOR BANCO MEDIOLANUM 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
14/01/2023 16:00 CB ALLARIZ FEMENINO 2012 MINIBASKET FEMENINA
15/01/2023 10:00 EDO BLANCO AMOR 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/01/2023 17:00 (MX) Val de Lemos MINIBASKET MASCULINA
18/01/2023 18:00 CB ALLARIZ 2012 1ª DIV. MINIBASKET MASC
28/01/2023 10:00 EDO BLANCO AMOR BLANCO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
28/01/2023 12:00 BBALL COB DORADO 2ª DIV. CADETE MASCULINA
29/01/2023 10:00 BBALL COB 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
29/01/2023 12:00 CB XUVENTUDE VERIN MINIBASKET FEMENINA
Partidos como LOCAL en POLID.SALESIANOS 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
21/01/2023 10:00 (MX) CLUB DEPORTIVO MIRAFLORES BLANCO PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 12:00 (MX) CLUB DEPORTIVO MIRAFLORES BLANCO PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en POLID.SALESIANOS 3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
21/01/2023 10:00 (MX) MARISTAS AGUAS DE SOUSAS PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
14/01/2023 12:00 Gran Alanís Ribadavia 2ª DIV. CADETE MASCULINA
14/01/2023 12:00 Val de Lemos PREMINIBASKET MASCULINO
14/01/2023 12:30 (MX) MARISTAS AGUAS DE SOUSAS PREMINIBASKET MASCULINO
14/01/2023 20:00 MARISTAS AGUAS DE SOUSAS 2ª DIV. CADETE MASCULINA
15/01/2023 17:00 Compañía de María 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
15/01/2023 19:00 LA SALLE 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
21/01/2023 10:30 EDO BLANCO AMOR PRACTICAS MINIBASKET FEMENINA
21/01/2023 12:00 (MX) BBALL COB DORADO PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 16:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 10:00 CB XUVENTUDE VERIN 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
22/01/2023 10:30 ALMACÉNS GAMALLO A. B. XINZO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
22/01/2023 12:00 ELECTRICIDAD SOTO DEPORDIMA MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 12:30 ALMACÉNS GAMALLO A. B. XINZO 2ª DIV. CADETE MASCULINA
27/01/2023 18:30 ALMACÉNS GAMALLO A. B. XINZO 2014 PREMINIBASKET MASCULINO
27/01/2023 20:40 SALESIANOS VIGO "A" 1ª DIV. CADETE FEMININO
28/01/2023 10:00 BBALL COB AZUL 2ª DIV. CADETE MASCULINA
28/01/2023 12:00 (MX) BBALL COB AZUL MINIBASKET MASCULINA
28/01/2023 12:00 (MX) EDO BA PRACTICAS BLANCO PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 16:00 SEIS DO NADAL - COIA 1ª DIV. CADETE FEMININO
29/01/2023 17:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis