Deporte Galego

Calendario mensual BALONCESTO ESTUDIANTES PONTEVEDRA

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en A XUNQUEIRA I
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 10:00 GIRALDO CBV PREMINIBASKET MASCULINO
14/01/2023 10:00 Sigaltec J MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 12:00 C.B.DORNA MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 12:00 A Fuego Tapería O Meco FEM. PREMINIBASKET MASCULINO
14/01/2023 16:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 18:00 CAB PORTAS PAUGA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
14/01/2023 20:00 PBB A 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
15/01/2023 10:00 PBB B PRE-INFANTIL MASCULINA
15/01/2023 12:00 CAB TABERNA ZENTOLA 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
15/01/2023 17:00 MARIN PXG TPTES. INTEGRALES FLAX PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 10:00 GIRALDO CBV MINIBASKET MASCULINA
21/01/2023 10:00 C.B.BALTAR MINIBASKET MASCULINA
21/01/2023 12:00 BVB COLEGIO LOS SAUCES FEM. PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 12:00 C.B. DORNA MIX PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 16:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 18:00 C.B.ARXIL "B" PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 3ª DIVISION MASCULINA
22/01/2023 10:00 MARIN PXG MIX CAFE BAR THALAVO MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 12:00 ALMACÉNS GAMALLO A. B. XINZO PRE-INFANTIL FEMININA
28/01/2023 10:00 C.B. DORNA FEM. PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 16:00 Fisioterapia SOLPOR MIX - O Meco MINIBASKET MASCULINA
29/01/2023 10:00 NEXO 8 ETT NOVOBASKET PRE-INFANTIL MASCULINA
29/01/2023 12:00 Libreria NÓBEL O GROVE O MECO 2ª DIV. CADETE MASCULINA
29/01/2023 17:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
30/01/2023 12:00 C.B.SAN MAURO 3ª DIVISION MASCULINA
30/01/2023 23:00 XUVEN CAMBADOS MIXTO MINIBASKET MASCULINA
31/01/2023 20:00 ESTUDIANTES S MINIBASKET MASCULINA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
14/01/2023 10:00 SALESIANOS VIGO "C" PRE-INFANTIL FEMININA
14/01/2023 10:00 CAB SOREY Y ALONSO FEM. PREMINIBASKET MASCULINO
14/01/2023 18:00 CAB FREI MARTÍN SARMIENTO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
14/01/2023 18:00 CB CLASSICS PORTAS 3ª DIVISION MASCULINA
15/01/2023 17:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES MIX PREMINIBASKET MASCULINO
15/01/2023 17:00 C.B. DORNA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
21/01/2023 10:00 TOXO TELECOM OBRADOIRO PRE-INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 10:00 SIGALTEC G 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
21/01/2023 10:30 A Optica de Ana O Meco PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 12:30 Fisioterapia SOLPOR MIX - O Meco MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 10:00 C.B.DORNA MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 17:00 SIGALTEC 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 17:00 EXTRUGASA RIO ULLA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
22/01/2023 17:00 GIRALDO CBV PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 10:00 BOA VILA BASKET COLEGIO LOS SAUCES MIX PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 10:00 C.B.ARXIL "B" MINIBASKET MASCULINA
28/01/2023 12:00 ALUMA CLB MINIBASKET MASCULINA
28/01/2023 12:00 C.B.ARXIL "C" MINIBASKET MASCULINA
29/01/2023 12:00 C. B. Grenlins Bar Restaurante Don Manuel MIX PREMINIBASKET MASCULINO
29/01/2023 12:00 Sigaltec LIONS PREMINIBASKET MASCULINO
29/01/2023 12:00 EXTRUGASA RIO ULLA 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
29/01/2023 12:00 Cenor Obradoiro 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
29/01/2023 17:00 SEIS DO NADAL - COIA PRE-INFANTIL FEMININA
31/01/2023 20:00 Clinica Veterinaria Taravela ESTUDIANTES C FEM. MINIBASKET MASCULINA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis