Deporte Galego

Calendario mensual CLUB BALONCESTO CAMBRE

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 16:00 OBRADOIRO MINI FEM MINIBASKET FEMENINA
15/01/2023 12:30 GOLFIÑOS SADA AS MARIÑAS MINIBASKET MASCULINA
21/01/2023 17:45 GOLFIÑOS SADA MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 16:00 BASKET XIRIA PREMINI PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 17:45 Sta. Mª del Mar Benjamín Fem. B PREMINIBASKET FEMENINO
Partidos como LOCAL en CAMBRE-SOFIA TORO Mun.
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 18:00 TRAUMACOR CULLEREDO B 2ª DIV. CADETE MASCULINA
15/01/2023 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
15/01/2023 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/01/2023 17:00 Balidea Obradoiro 1ª DIV. CADETE MASCULINA
15/01/2023 19:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIVISION MASCULINA
21/01/2023 18:00 COMPAÑÍA DE MARÍA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 12:00 Basquet Coruña 2010 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
22/01/2023 17:00 A. X. SAGRADO CORAZÓN 3ª DIVISION MASCULINA
22/01/2023 19:00 MARISTAS CORUÑA 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
28/01/2023 10:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
28/01/2023 12:00 BV ASESORES CD LOS ROSALES 08 2ª DIV. CADETE MASCULINA
28/01/2023 18:00 MONTROVE 3ª DIVISION MASCULINA
29/01/2023 17:00 Basquet Coruña C 1ª DIV. CADETE MASCULINA
29/01/2023 19:15 BALONCESTO NARÓN 1ª DIVISION MASCULINA
30/01/2023 21:00 BBCA 3ª DIVISION MASCULINA
Partidos como LOCAL en PAZO DOS DEPORTES - ARTEIXO. P-3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
28/01/2023 12:30 Basquet Coruña Leyma U10 PREMINIBASKET FEMENINO
Partidos como LOCAL en SAGRADA FAMILIA P-1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
29/01/2023 18:45 CD LOS ROSALES EPB MINIBASKET FEMENINA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
08/01/2023 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
14/01/2023 11:00 Santo Domingo Betanzos MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 12:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
14/01/2023 16:00 ADFRO 3ª DIVISION MASCULINA
15/01/2023 10:00 Basquet Coruña J 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
21/01/2023 11:00 CB ARTEIXO DUACODE MINIBASKET FEMENINA
21/01/2023 12:00 TIRSO DE MOLINA 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
21/01/2023 16:00 OBRADOIRO MINI MASC MINIBASKET MASCULINA
21/01/2023 19:00 MONTROVE 1ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 10:00 Basquet Coruña Cristo Rey 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 10:00 Basquet Coruña U17 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
22/01/2023 17:45 Sta. Mª del Mar Benjamín Fem. A PREMINIBASKET FEMENINO
22/01/2023 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B 1ª DIVISION MASCULINA
23/01/2023 21:30 CB ARTEIXO DUACODE 3ª DIVISION MASCULINA
28/01/2023 12:30 COMPAÑÍA DE MARÍA B PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 16:00 BALONCESTO NARÓN AZUL 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
29/01/2023 12:30 Esclavas Azul 2ª DIV. CADETE MASCULINA
29/01/2023 18:45 BASKET XIRIA 11 MINIBASKET MASCULINA
29/01/2023 19:00 IDEFIC IMATIA BASQUET CORUÑA 3ª DIVISION MASCULINA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis