Deporte Galego

Calendario mensual CLUB BASQUET CORUÑA S.A.D.

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en PAZO DOS DEPORTES - ARTEIXO. P-3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 09:30 BASKET XIRIA 11 MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en PAZO DOS DEPORTES - ARTEIXO. P-1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 09:30 COMPAÑÍA DE MARÍA MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 09:30 MONTROVE MINIBASKET FEMENINA
05/02/2023 09:30 C. D. CALASANZ PREMINIBASKET FEMENINO
Partidos como LOCAL en RIAZOR, 2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 10:00 BALONCESTO NARÓN AZUL 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
04/02/2023 12:30 SANTO DOMINGO BETANZOS 1ª DIV. CADETE MASCULINA
04/02/2023 20:00 LICEO LA PAZ 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
05/02/2023 10:00 OBRADOIRO CADETE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
05/02/2023 17:00 HERRERA Y CORES CULLEREDO 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
10/02/2023 00:00 ORTODIX BASKET XIRIA 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
11/02/2023 12:00 EXTRUGASA RIO ULLA 1ª DIV. CADETE FEMININO
12/02/2023 19:00 CB ARTEIXO SOCIAL-ADVISOR 2ª DIVISION MASCULINA
17/02/2023 00:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 08 2ª DIV. CADETE MASCULINA
17/02/2023 00:00 BV ASESORES CD LOS ROSALES 08 2ª DIV. CADETE MASCULINA
17/02/2023 00:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 2ª DIV. CADETE FEMININA
17/02/2023 00:00 MONTROVE 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
18/02/2023 12:00 TRAUMACOR CULLEREDO 1ª DIV. CADETE MASCULINA
24/02/2023 00:00 LICEO LA PAZ 2ª DIV. CADETE MASCULINA
24/02/2023 00:00 TRAUMACOR CULLEREDO 2ª DIV. CADETE FEMININA
24/02/2023 00:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 06 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
25/02/2023 16:00 Adega Santa Minia C.B. Brión PRE-INFANTIL FEMININA
25/02/2023 18:00 Milongas Parrillada C.B. Brión PRE-INFANTIL MASCULINA
26/02/2023 12:00 CASA SEDES 1ª DIV. CADETE FEMININO
Partidos como LOCAL en VENTORRILLO
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
04/02/2023 10:30 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
04/02/2023 12:30 AUTOVALFER C.B.SARRIA 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
05/02/2023 16:00 Frigomar Burela pre-inf masc PRE-INFANTIL MASCULINA
10/02/2023 00:00 GOLFIÑOS SADA 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
10/02/2023 00:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
10/02/2023 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
10/02/2023 00:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
11/02/2023 12:00 Acd. A Mariña Burela alv fem. 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
12/02/2023 12:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
24/02/2023 00:00 TRAUMACOR CULLEREDO B 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
24/02/2023 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
24/02/2023 00:00 Esclavas 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
24/02/2023 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
25/02/2023 12:00 PELETEIRO 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
26/02/2023 12:00 TRAUMACOR CULLEREDO 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
Partidos como LOCAL en RIAZOR, 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
05/02/2023 10:00 Basquet Coruña 07 2ª DIV. CADETE MASCULINA
05/02/2023 17:00 BAXI Ferrol R 2ª DIV. CADETE FEMININA
05/02/2023 19:15 CB ARTEIXO DUACODE 3ª DIVISION MASCULINA
24/02/2023 00:00 TRAUMACOR CULLEREDO B 2ª DIV. CADETE MASCULINA
Partidos como LOCAL en SAGRADA FAMILIA P-2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
05/02/2023 17:00 C.D CALASANZ PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en OBRADOIRO
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
09/02/2023 19:30 OBRADOIRO CADETE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
Partidos como LOCAL en AGRA II
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/02/2023 00:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE MINIBASKET FEMENINA
18/02/2023 00:00 TRAUMACOR CULLEREDO PREMINIBASKET FEMENINO
24/02/2023 00:00 Sta. Mª del Mar Benjamín Fem. A PREMINIBASKET FEMENINO
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
02/02/2023 20:30 MONTROVE 2ª DIV. CADETE FEMININA
04/02/2023 12:00 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
04/02/2023 16:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
04/02/2023 16:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIV. CADETE FEMININO
04/02/2023 18:00 C. B. LARACHA M3 2ª DIVISION MASCULINA
04/02/2023 18:45 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
04/02/2023 20:30 MARISTAS CHAMPAGNAT 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
05/02/2023 09:30 Santa María del Mar Alevín Fem. A MINIBASKET FEMENINA
05/02/2023 10:00 Seguros Sueiro Artai 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
05/02/2023 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 10 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
05/02/2023 10:00 Basquet Coruña Cristo Rey 2ª DIV. CADETE MASCULINA
05/02/2023 11:00 Esclavas PREMINIBASKET MASCULINO
05/02/2023 12:30 OBRADOIRO INF MASC 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
05/02/2023 18:45 COMPAÑÍA DE MARÍA PREMINIBASKET MASCULINO
05/02/2023 18:45 GOLFIÑOS SADA PREMINIBASKET MASCULINO
05/02/2023 19:00 BASKET XIRIA U15 2ª DIV. CADETE FEMININA
08/02/2023 20:00 GOLFIÑOS SADA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
10/02/2023 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B PREMINIBASKET FEMENINO
10/02/2023 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B MINIBASKET MASCULINA
10/02/2023 20:15 C.B. PAIOSACO 3ª DIVISION MASCULINA
11/02/2023 00:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE MINIBASKET MASCULINA
11/02/2023 00:00 MARISTAS CORUÑA MINIBASKET FEMENINA
11/02/2023 00:00 Dominicos Benjamin Femenino PREMINIBASKET FEMENINO
11/02/2023 00:00 CD LOS ROSALES EPB MINIBASKET FEMENINA
11/02/2023 10:00 Santo Domingo Betanzos 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
11/02/2023 10:00 BAXI Ferrol 1ª DIV. MINIBASKET MASC
11/02/2023 12:00 PELETEIRO PRE-INFANTIL FEMININA
11/02/2023 12:00 BAXI Ferrol 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
11/02/2023 12:30 BALONCESTO NARÓN 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
11/02/2023 18:30 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. CADETE MASCULINA
12/02/2023 12:00 TRAUMACOR CULLEREDO PIM PRE-INFANTIL MASCULINA
12/02/2023 17:00 MARISTAS CORUÑA 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
12/02/2023 19:00 COSTA ARTABRA 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
17/02/2023 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
18/02/2023 00:00 MONTROVE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
18/02/2023 10:00 C.B. LARACHA clinica DIEGO PEREZ 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
18/02/2023 10:00 Carnicería Daniel Artai 2ª DIV. CADETE MASCULINA
18/02/2023 10:00 SANTA MARÍA DEL MAR INFANTIL MASCULINO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
18/02/2023 12:00 C. B. LARACHA ILATINA 2ª DIV. CADETE FEMININA
18/02/2023 16:00 CLUB BALONCESTO MONEYBALL CORUÑA 2ª DIVISION MASCULINA
18/02/2023 16:30 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. CADETE FEMININO
18/02/2023 20:00 MARISTAS CORUÑA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
19/02/2023 12:00 ACB COSTA DA MORTE 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
19/02/2023 12:00 COSTA ARTABRA PRE-INFANTIL MASCULINA
19/02/2023 12:00 TRAUMACOR CULLEREDO PIF PRE-INFANTIL FEMININA
24/02/2023 00:00 TRAUMACOR CULLEREDO 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
25/02/2023 12:00 Esclavas Azul 2ª DIV. CADETE MASCULINA
25/02/2023 12:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 07 2ª DIV. CADETE MASCULINA
25/02/2023 12:00 Esclavas 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
25/02/2023 18:00 Balidea Obradoiro 1ª DIV. CADETE MASCULINA
26/02/2023 00:00 CLUB XESUITINAS FEMENINO PREMINIBASKET FEMENINO
26/02/2023 12:00 CD. Calasanz 2ª DIV. CADETE FEMININA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis