Deporte Galego

Calendario mensual UNIVERSITARIO FERROL

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en PONZOS - COL
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 10:00 D'tapas Basket Ferrol 2ª DIV. CADETE MASCULINA
14/01/2023 12:00 PONTUMIO PREMINIBASKET MASCULINO
15/01/2023 12:00 TIRSO DE MOLINA 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 12:00 BALONCESTO NARÓN NARANJA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 12:00 Fisioterapia FyS Basket Ferrol MINIBASKET MASCULINA
28/01/2023 10:00 Costa Ártabra F PREMINIBASKET MASCULINO
29/01/2023 10:00 BBCA PREMINIBASKET MASCULINO
29/01/2023 17:00 Servicio Movil CB As Pontes 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
Partidos como LOCAL en CASA DO DEPORTE - PAV
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 12:00 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
15/01/2023 12:00 Acd. A Mariña Burela alv fem. 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
22/01/2023 12:00 AUTOVALFER C.B.SARRIA 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
28/01/2023 12:00 +FERROL BBCA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
Partidos como LOCAL en ESTEIRO - COL
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
15/01/2023 10:00 MONTROVE AZUL 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/01/2023 12:00 ENSINO LUGO 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
21/01/2023 10:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
21/01/2023 12:00 EXTRUGASA RIO ULLA 1ª DIV. CADETE FEMININO
21/01/2023 18:00 Basquet Coruña Leyma I 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
22/01/2023 12:00 MONTROVE 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
28/01/2023 12:15 PONTUMIO PREMINIBASKET MASCULINO
29/01/2023 10:00 Centro Cala Basket Ferrol MINIBASKET MASCULINA
29/01/2023 12:00 Esclavas 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
Partidos como LOCAL en ESTEIRO - MUN
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
21/01/2023 10:00 MONTROVE 2ª DIV. CADETE FEMININA
22/01/2023 19:00 Basquet Coruña Leyma S 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
28/01/2023 10:00 TRAUMACOR CULLEREDO 2ª DIV. CADETE FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
14/01/2023 10:00 BBCA M MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 12:00 Basquet Coruña Leyma C 1ª DIV. CADETE FEMININO
14/01/2023 12:00 BBCA 2ª DIV. CADETE FEMININA
14/01/2023 12:00 Huso 29 renovables CB As Pontes PREMINIBASKET MASCULINO
15/01/2023 11:30 ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/01/2023 12:00 Basquet Coruña Leyma U16 2ª DIV. CADETE FEMININA
15/01/2023 19:00 HERRERA Y CORES CULLEREDO 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
21/01/2023 12:00 Santo Domingo Betanzos 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
21/01/2023 12:00 Costa Ártabra M PREMINIBASKET MASCULINO
21/01/2023 16:00 BALONCESTO NARÓN 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 20:00 BBCA Sharks MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 10:00 C. B. LARACHA ILATINA 2ª DIV. CADETE FEMININA
24/01/2023 20:00 COSTA ARTABRA 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
28/01/2023 10:00 COSTA ARTABRA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
28/01/2023 12:00 INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 1ª DIV. CADETE FEMININO
28/01/2023 12:00 CD. Calasanz 2ª DIV. CADETE FEMININA
28/01/2023 18:00 TRAUMACOR CULLEREDO 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
29/01/2023 10:00 Asesoría Vila de As Pontes CB As Pontes 2ª DIV. CADETE MASCULINA
29/01/2023 12:00 COSTA ARTABRA 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
29/01/2023 12:30 Basquet Coruña Leyma U14 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
31/01/2023 18:30 Costa Ártabra F PREMINIBASKET MASCULINO

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis