Deporte Galego

Calendario mensual C.B. MARISTAS

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en MARISTAS COL.
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
14/01/2023 10:00 TRAUMACOR CULLEREDO 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
14/01/2023 12:00 Esclavas Blanco 2ª DIV. CADETE FEMININA
15/01/2023 10:00 LICEO LA PAZ 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 10:00 Esclavas 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 12:00 BBCA 2ª DIV. CADETE FEMININA
22/01/2023 10:00 Basquet Coruña Leyma U14 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
28/01/2023 10:00 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
28/01/2023 12:00 BASKET XIRIA FEM. U13 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
28/01/2023 20:30 TIRSO DE MOLINA 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
29/01/2023 10:00 SANTA MARÍA DEL MAR INFANTIL MASCULINO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
29/01/2023 17:00 BASKET XIRIA U15 2ª DIV. CADETE FEMININA
29/01/2023 19:00 MONTROVE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
21/01/2023 12:30 Esclavas Azul MINIBASKET FEMENINA
29/01/2023 09:30 CLUB XESUITINAS FEMENINO MINIBASKET FEMENINA
Partidos como LOCAL en RIAZOR, 2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
27/01/2023 20:30 Esclavas 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
07/01/2023 18:00 BV ASESORES CD LOS ROSALES 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
08/01/2023 12:00 Esclavas 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
14/01/2023 10:00 COMPAÑÍA DE MARÍA B 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
14/01/2023 12:30 Santa María del Mar Alevín Fem. B MINIBASKET FEMENINA
14/01/2023 18:00 ACB COSTA DA MORTE 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
14/01/2023 20:00 ACB COSTA DA MORTE 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
15/01/2023 09:30 C.D. CALASANZ 11 MINIBASKET FEMENINA
15/01/2023 10:00 Basquet Coruña U15 2ª DIV. CADETE MASCULINA
15/01/2023 17:00 Basquet Coruña Leyma S 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
21/01/2023 10:00 OBRADOIRO AMARILLO INF 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
22/01/2023 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIV. CADETE FEMININA
22/01/2023 12:00 LICEO LA PAZ 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 12:30 Basquet Coruña 09 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
22/01/2023 17:00 EL CLAVEL 2.0 BBCA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
22/01/2023 19:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 06 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
28/01/2023 10:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 05 2ª DIV. JUNIOR MASCULINO
28/01/2023 16:00 INFOR-B SANTO DOMINGO BETANZOS 2ª DIV. CADETE FEMININA
29/01/2023 12:30 MONTROVE 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
29/01/2023 12:30 MONTROVE MINIBASKET FEMENINA
29/01/2023 19:00 HERRERA Y CORES CULLEREDO 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis