Deporte Galego

Calendario mensual A.D. VALLE INCLAN

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en CANIDE-MERA
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
13/01/2023 00:00 MONTROVE AZUL MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 12:00 AUTOVALFER C.B.SARRIA 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
14/01/2023 17:00 Basquet Coruña C 1ª DIV. CADETE MASCULINA
15/01/2023 10:00 Seguros Sueiro Artai 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
15/01/2023 12:00 Basquet Coruña U14 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
21/01/2023 12:00 OBRADOIRO AZUL INF 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
21/01/2023 17:00 CD.XERION 3ª DIVISION MASCULINA
21/01/2023 19:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 1ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 10:00 OBRADOIRO CADETE 2ª DIV. CADETE MASCULINA
22/01/2023 12:00 BALONCESTO NARÓN 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
28/01/2023 19:00 Esclavas Blanco 2ª DIV. CADETE FEMININA
29/01/2023 12:30 MARISTAS CHAMPAGNAT 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
15/01/2023 09:30 Santa María del Mar Benjamín Masc. PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
22/01/2023 09:30 Esclavas MINIBASKET MASCULINA
29/01/2023 12:30 MARISTAS CORUÑA MINIBASKET FEMENINA
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
22/01/2023 16:00 TRAUMACOR CULLEREDO PREMINIBASKET FEMENINO
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
13/01/2023 00:00 MONTROVE BLANCO MINIBASKET MASCULINA
14/01/2023 09:30 Esclavas Azul MINIBASKET FEMENINA
14/01/2023 12:00 GOLFIÑOS SADA 2ª DIV. CADETE MASCULINA
14/01/2023 12:30 Basquet Coruña Leyma U10 PREMINIBASKET FEMENINO
14/01/2023 20:00 Basquet Coruña I 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
15/01/2023 10:00 BAXI Ferrol B 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/01/2023 12:00 BV ASESORES CD LOS ROSALES 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/01/2023 19:30 A. X. SAGRADO CORAZÓN 3ª DIVISION MASCULINA
21/01/2023 10:00 BAXI Ferrol P 2ª DIV. CADETE FEMININA
21/01/2023 10:00 Santo Domingo Betanzos 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
22/01/2023 11:00 CD LOS ROSALES EPB 11 MINIBASKET MASCULINA
22/01/2023 12:00 Basquet Coruña Leyma U12 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
22/01/2023 12:00 BAXI Ferrol 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
22/01/2023 17:00 COMPAÑÍA DE MARÍA PREMINIBASKET MASCULINO
28/01/2023 12:00 BBCA 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
28/01/2023 12:30 SANTO DOMINGO BETANZOS 1ª DIV. CADETE MASCULINA
28/01/2023 18:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE B 3ª DIVISION MASCULINA
29/01/2023 11:00 Dominicos Benjamin Femenino PREMINIBASKET FEMENINO
29/01/2023 12:30 CD. Calasanz 2ª DIV. CADETE FEMININA
29/01/2023 17:00 C.B.LARACHA sistemas PVC XANELAR 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
29/01/2023 17:00 ENSINO LUGO 2ª DIV. JUNIOR FEMININA
29/01/2023 17:00 TRAUMACOR CULLEREDO B MINIBASKET MASCULINA
29/01/2023 17:00 TRAUMACOR CULLEREDO 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
29/01/2023 19:00 MARISTAS CORUÑA 2ª DIV. CADETE MASCULINA

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis