Calendario

3ª DIVISION MASCULINA
SANTIAGO LIGA REGULAR - SANTIAGO LIGA REGULAR A
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/10/2017 16:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 75 - 47 NUCAMSA BASKETDEZA
08/10/2017 17:00 A MAHIA 62 - 63 RIQUELA GMU
08/10/2017 19:00 BONAVAL 77 - 60 BASKET RIBADULLA
15/10/2017 19:00 TECVEN PADRON 60 - 72 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
11/01/2018 21:30 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 49 - 52 SANTA BAIA
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 18:00 RIQUELA GMU 65 - 41 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
22/10/2017 10:00 BASKET RIBADULLA 59 - 70 A MAHIA
22/10/2017 12:00 NUCAMSA BASKETDEZA 47 - 37 TECVEN PADRON
22/10/2017 19:00 SANTA BAIA 62 - 55 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
01/11/2017 19:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 56 - 67 BONAVAL
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 18:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 51 - 59 RIQUELA GMU
28/10/2017 20:00 BONAVAL 67 - 70 A MAHIA
28/10/2017 20:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 62 - 60 NUCAMSA BASKETDEZA
29/10/2017 12:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 53 - 61 BASKET RIBADULLA
29/10/2017 19:00 TECVEN PADRON 55 - 65 SANTA BAIA
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
05/11/2017 19:00 SANTA BAIA 68 - 63 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
05/11/2017 19:00 RIQUELA GMU 63 - 54 TECVEN PADRON
05/11/2017 19:00 NUCAMSA BASKETDEZA 63 - 55 BONAVAL
06/12/2017 18:00 A MAHIA 68 - 50 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
21/12/2017 21:30 BASKET RIBADULLA 60 - 61 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 16:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 54 - 45 RIQUELA GMU
11/11/2017 20:00 BONAVAL 68 - 38 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
12/11/2017 12:00 NUCAMSA BASKETDEZA 56 - 52 SANTA BAIA
12/11/2017 19:00 TECVEN PADRON 60 - 64 BASKET RIBADULLA
01/12/2017 21:15 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 57 - 71 A MAHIA
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 18:00 A MAHIA 75 - 64 TECVEN PADRON
19/11/2017 10:00 BASKET RIBADULLA 57 - 71 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
19/11/2017 12:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 45 - 62 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
19/11/2017 17:00 RIQUELA GMU 71 - 61 NUCAMSA BASKETDEZA
19/11/2017 19:00 SANTA BAIA 64 - 55 BONAVAL
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 20:00 BONAVAL 52 - 67 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
26/11/2017 17:00 SANTA BAIA 52 - 50 RIQUELA GMU
26/11/2017 19:00 TECVEN PADRON 59 - 53 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
26/11/2017 19:00 NUCAMSA BASKETDEZA 41 - 47 BASKET RIBADULLA
14/12/2017 22:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 64 - 62 A MAHIA
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 18:00 NUCAMSA BASKETDEZA 59 - 63 A MAHIA
02/12/2017 20:00 BONAVAL 75 - 80 RIQUELA GMU
03/12/2017 12:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 45 - 68 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
03/12/2017 12:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 82 - 52 TECVEN PADRON
03/12/2017 19:00 BASKET RIBADULLA 36 - 73 SANTA BAIA
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 18:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 82 - 65 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
16/12/2017 20:00 SANTA BAIA 54 - 66 A MAHIA
16/12/2017 20:00 RIQUELA GMU 95 - 59 BASKET RIBADULLA
17/12/2017 19:00 TECVEN PADRON 61 - 84 BONAVAL
07/01/2018 12:00 NUCAMSA BASKETDEZA 60 - 39 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 18:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 66 - 53 TECVEN PADRON
13/01/2018 20:00 SANTA BAIA 53 - 51 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
14/01/2018 17:00 RIQUELA GMU 47 - 57 A MAHIA
14/01/2018 17:00 NUCAMSA BASKETDEZA 61 - 53 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
14/01/2018 19:00 BASKET RIBADULLA 44 - 58 BONAVAL
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 20:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 69 - 66 SANTA BAIA
21/01/2018 12:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 47 - 58 RIQUELA GMU
21/01/2018 19:00 BONAVAL 50 - 58 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
21/01/2018 19:00 A MAHIA 65 - 44 BASKET RIBADULLA
21/01/2018 19:00 TECVEN PADRON 36 - 53 NUCAMSA BASKETDEZA
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 18:00 RIQUELA GMU 62 - 59 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
28/01/2018 10:00 BASKET RIBADULLA 53 - 50 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
28/01/2018 17:00 SANTA BAIA 74 - 53 TECVEN PADRON
28/01/2018 19:00 NUCAMSA BASKETDEZA 61 - 60 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
08/02/2018 22:00 A MAHIA 63 - 57 BONAVAL
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/02/2018 18:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 34 - 55 A MAHIA
03/02/2018 18:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 73 - 45 BASKET RIBADULLA
03/02/2018 20:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 53 - 55 SANTA BAIA
03/02/2018 20:00 BONAVAL 66 - 72 NUCAMSA BASKETDEZA
04/02/2018 19:00 TECVEN PADRON 68 - 76 RIQUELA GMU
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 18:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 28 - 52 BONAVAL
17/02/2018 20:00 RIQUELA GMU 59 - 44 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
18/02/2018 10:00 BASKET RIBADULLA 50 - 47 TECVEN PADRON
18/02/2018 19:00 SANTA BAIA 61 - 72 NUCAMSA BASKETDEZA
22/03/2018 22:15 A MAHIA 58 - 74 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/02/2018 18:00 BONAVAL 84 - 61 SANTA BAIA
24/02/2018 18:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 67 - 56 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
25/02/2018 12:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 62 - 67 BASKET RIBADULLA
25/02/2018 19:00 TECVEN PADRON 58 - 82 A MAHIA
25/02/2018 20:00 NUCAMSA BASKETDEZA 60 - 54 RIQUELA GMU
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/03/2018 16:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 67 - 62 BONAVAL
03/03/2018 18:00 BASKET RIBADULLA 76 - 74 NUCAMSA BASKETDEZA
03/03/2018 20:00 RIQUELA GMU 78 - 73 SANTA BAIA
04/03/2018 12:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 60 - 57 TECVEN PADRON
04/03/2018 20:00 A MAHIA 56 - 60 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 20:00 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS 58 - 37 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA
18/03/2018 17:00 SANTA BAIA 52 - 38 BASKET RIBADULLA
18/03/2018 19:00 RIQUELA GMU 68 - 65 BONAVAL
18/03/2018 19:00 TECVEN PADRON 69 - 75 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS
25/03/2018 19:00 A MAHIA 79 - 62 NUCAMSA BASKETDEZA
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/04/2018 20:00 LIBRERIA FOLLAS NOVAS FONTIÑAS 60 - 42 EL PAPATORIO, TAPAS Y BRASAS
08/04/2018 10:00 BASKET RIBADULLA 61 - 85 RIQUELA GMU
08/04/2018 12:00 VISTA ALEGRE BAR CORUÑA 59 - 45 NUCAMSA BASKETDEZA
08/04/2018 19:00 A MAHIA 73 - 64 SANTA BAIA
08/04/2018 19:00 BONAVAL 68 - 75 TECVEN PADRON

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago         Concello de Tui       Captura de pantalla completa 30032016 181327

 

 

 

  

concello novo 

Captura de pantalla completa 28042016 194652

porriño  Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
 logo aneto  logo special olympics galicia 2 shuka 

© 2019 Federación Galega de Baloncesto

Utilizamos cookies para mellorar a súa experiencia e os nosos servizos, analizando a navegación no noso sitio web. Se continua navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información pulsando aquí: Máis información sobre a nosa política de cookies consulta a nosa Política de Cookies.

Acepto as cookies

F.G.B.