Deporte Galego

Calendario

1ª DIV.INF. MASC.
LIGA REGULAR-PRIMEIRA FASE - NORTE
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/10/2018 12:00 BASQUET CORUÑA I 66 - 58 PELETEIRO
20/10/2018 16:00 INSTITUTO ROSALÍA 65 - 51 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.
21/10/2018 10:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 36 - 73 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
21/10/2018 12:00 KFC CULLE 67 - 17 MARISTAS CHAMPAGNAT
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/10/2018 12:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 47 - 97 INSTITUTO ROSALÍA
27/10/2018 16:00 PELETEIRO 67 - 16 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
28/10/2018 17:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 71 - 68 BASQUET CORUÑA I
28/10/2018 19:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 75 - 76 KFC CULLE
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/11/2018 12:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 29 - 74 KFC CULLE
10/11/2018 12:00 BASQUET CORUÑA I 56 - 6 MARISTAS CHAMPAGNAT
11/11/2018 12:00 INSTITUTO ROSALÍA 78 - 80 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
11/11/2018 12:00 PELETEIRO 60 - 49 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/11/2018 18:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 94 - 76 BASQUET CORUÑA I
18/11/2018 10:00 KFC CULLE 69 - 75 INSTITUTO ROSALÍA
18/11/2018 16:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 77 - 41 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
25/11/2018 17:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 37 - 84 PELETEIRO
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/11/2018 10:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 34 - 78 INSTITUTO ROSALÍA
24/11/2018 12:00 BASQUET CORUÑA I 56 - 63 KFC CULLE
24/11/2018 12:00 PELETEIRO 72 - 86 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
24/11/2018 16:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 25 - 76 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
01/12/2018 12:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 70 - 34 MARISTAS CHAMPAGNAT
01/12/2018 16:00 KFC CULLE 62 - 70 PELETEIRO
01/12/2018 18:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 65 - 54 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.
02/12/2018 19:00 INSTITUTO ROSALÍA 73 - 68 BASQUET CORUÑA I
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
15/12/2018 10:00 INSTITUTO ROSALÍA 71 - 52 PELETEIRO
15/12/2018 12:00 BASQUET CORUÑA I 68 - 17 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
15/12/2018 16:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 12 - 62 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
16/12/2018 17:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 74 - 79 KFC CULLE
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/01/2019 16:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 19 - 70 KFC CULLE
12/01/2019 16:00 PELETEIRO 58 - 82 BASQUET CORUÑA I
12/01/2019 18:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 83 - 32 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
13/01/2019 17:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 46 - 66 INSTITUTO ROSALÍA
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/01/2019 10:00 INSTITUTO ROSALÍA 61 - 11 MARISTAS CHAMPAGNAT
19/01/2019 12:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 48 - 79 PELETEIRO
19/01/2019 12:00 BASQUET CORUÑA I 70 - 59 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.
19/01/2019 16:00 KFC CULLE 74 - 65 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/01/2019 16:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 21 - 71 BASQUET CORUÑA I
27/01/2019 12:00 KFC CULLE 77 - 27 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
27/01/2019 17:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 40 - 42 PELETEIRO
27/01/2019 19:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 63 - 66 INSTITUTO ROSALÍA
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/02/2019 12:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 55 - 54 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.
02/02/2019 12:00 BASQUET CORUÑA I 66 - 68 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
03/02/2019 17:00 INSTITUTO ROSALÍA 80 - 72 KFC CULLE
03/02/2019 19:00 PELETEIRO 59 - 8 MARISTAS CHAMPAGNAT
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/02/2019 12:00 INSTITUTO ROSALÍA 81 - 30 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
09/02/2019 16:00 KFC CULLE 72 - 81 BASQUET CORUÑA I
09/02/2019 18:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 68 - 64 PELETEIRO
10/02/2019 17:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 64 - 58 MARISTAS CHAMPAGNAT
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/02/2019 12:00 BASQUET CORUÑA I 50 - 59 INSTITUTO ROSALÍA
16/02/2019 16:00 MARISTAS CHAMPAGNAT 51 - 55 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL
16/02/2019 16:00 PELETEIRO 63 - 75 KFC CULLE
17/02/2019 17:00 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC. 47 - 83 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/02/2019 10:00 PELETEIRO 63 - 77 INSTITUTO ROSALÍA
23/02/2019 12:00 SEGUROS FERRIN, BASKET FERROL 32 - 82 BASQUET CORUÑA I
23/02/2019 18:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 83 - 32 MARISTAS CHAMPAGNAT
24/02/2019 12:00 KFC CULLE 82 - 32 ACADEMIA A MARIÑA BURELA 05 MASC.

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis

 

ence