Deporte Galego

Calendario

LIGA 2ª DIVISION FEMININA
LIGA REGULAR - G-SUR
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/10/2018 18:30 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 59 - 20 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
06/10/2018 20:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 52 - 51 CB ALLARIZ
07/10/2018 17:00 LINAMAR CAMBADOS 64 - 48 PABELLON OURENSE
07/10/2018 19:00 C.B. REDONDELA 39 - 68 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
04/11/2018 17:00 SEIS DO NADAL - COIA 51 - 52 EXTRUGASA RIO ULLA
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/10/2018 18:30 C.B. RODABALLO 66 - 57 C.B. REDONDELA
21/10/2018 12:00 PABELLON OURENSE 37 - 52 SEIS DO NADAL - COIA
21/10/2018 12:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 55 - 63 LINAMAR CAMBADOS
21/10/2018 17:00 EXTRUGASA RIO ULLA 43 - 55 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
21/10/2018 19:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 68 - 40 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/10/2018 16:00 SEIS DO NADAL - COIA 52 - 32 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
27/10/2018 18:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 63 - 27 C.B. RODABALLO
27/10/2018 18:00 CB ALLARIZ 56 - 45 EXTRUGASA RIO ULLA
28/10/2018 17:00 LINAMAR CAMBADOS 45 - 65 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
28/10/2018 18:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 70 - 58 PABELLON OURENSE
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/11/2018 20:00 C.B. REDONDELA 49 - 65 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
11/11/2018 16:30 C.B. RODABALLO 48 - 62 LINAMAR CAMBADOS
11/11/2018 17:00 PABELLON OURENSE 36 - 44 CB ALLARIZ
11/11/2018 17:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 52 - 32 SEIS DO NADAL - COIA
11/11/2018 19:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 44 - 80 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/11/2018 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 52 - 32 PABELLON OURENSE
17/11/2018 18:00 CB ALLARIZ 55 - 46 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
17/11/2018 20:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 62 - 70 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
18/11/2018 17:00 SEIS DO NADAL - COIA 42 - 51 C.B. RODABALLO
22/12/2018 16:30 LINAMAR CAMBADOS 80 - 28 C.B. REDONDELA
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/11/2018 12:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 30 - 48 EXTRUGASA RIO ULLA
24/11/2018 18:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 60 - 35 LINAMAR CAMBADOS
25/11/2018 12:30 C.B. REDONDELA 42 - 73 SEIS DO NADAL - COIA
25/11/2018 17:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 60 - 34 CB ALLARIZ
25/11/2018 19:00 C.B. RODABALLO 51 - 63 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
01/12/2018 16:00 CB ALLARIZ 43 - 47 C.B. RODABALLO
01/12/2018 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 58 - 46 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
02/12/2018 12:00 PABELLON OURENSE 33 - 47 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
02/12/2018 17:00 SEIS DO NADAL - COIA 57 - 67 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
02/12/2018 20:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 73 - 57 C.B. REDONDELA
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
15/12/2018 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 50 - 34 C.B. RODABALLO
15/12/2018 18:00 C.B. REDONDELA 41 - 59 CB ALLARIZ
15/12/2018 18:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 47 - 57 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
16/12/2018 17:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 74 - 31 PABELLON OURENSE
16/12/2018 19:00 LINAMAR CAMBADOS 67 - 63 SEIS DO NADAL - COIA
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/01/2019 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 55 - 38 C.B. REDONDELA
12/01/2019 20:00 CB ALLARIZ 54 - 45 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
12/01/2019 20:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 18 - 72 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
13/01/2019 17:00 PABELLON OURENSE 37 - 46 C.B. RODABALLO
13/01/2019 19:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 65 - 46 LINAMAR CAMBADOS
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/01/2019 18:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 56 - 28 EXTRUGASA RIO ULLA
19/01/2019 20:00 SEIS DO NADAL - COIA 52 - 61 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
20/01/2019 17:00 C.B. REDONDELA 45 - 57 PABELLON OURENSE
20/01/2019 17:00 LINAMAR CAMBADOS 61 - 58 CB ALLARIZ
20/01/2019 19:00 C.B. RODABALLO 57 - 46 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/01/2019 18:00 CB ALLARIZ 44 - 38 SEIS DO NADAL - COIA
26/01/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 62 - 47 LINAMAR CAMBADOS
27/01/2019 19:00 PABELLON OURENSE 21 - 45 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
27/01/2019 19:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 57 - 56 C.B. REDONDELA
27/01/2019 19:30 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 60 - 35 C.B. RODABALLO
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/02/2019 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 40 - 51 SEIS DO NADAL - COIA
02/02/2019 20:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 21 - 47 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
02/02/2019 20:00 CB ALLARIZ 49 - 34 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
03/02/2019 12:00 PABELLON OURENSE 54 - 38 LINAMAR CAMBADOS
03/02/2019 17:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 74 - 61 C.B. REDONDELA
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/02/2019 20:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 60 - 38 EXTRUGASA RIO ULLA
09/02/2019 20:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 43 - 46 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
10/02/2019 12:00 LINAMAR CAMBADOS 42 - 45 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
10/02/2019 17:00 SEIS DO NADAL - COIA 72 - 54 PABELLON OURENSE
10/02/2019 19:00 C.B. REDONDELA 52 - 56 C.B. RODABALLO
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/02/2019 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 55 - 49 CB ALLARIZ
17/02/2019 12:00 PABELLON OURENSE 56 - 49 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
17/02/2019 17:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 69 - 44 LINAMAR CAMBADOS
17/02/2019 19:00 C.B. RODABALLO 37 - 52 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
17/02/2019 19:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 33 - 42 SEIS DO NADAL - COIA
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/02/2019 18:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 61 - 43 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
23/02/2019 18:00 SEIS DO NADAL - COIA 47 - 69 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
23/02/2019 18:30 CB ALLARIZ 63 - 53 PABELLON OURENSE
23/02/2019 20:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 37 - 36 C.B. REDONDELA
24/02/2019 17:00 LINAMAR CAMBADOS 41 - 37 C.B. RODABALLO
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/03/2019 18:30 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 62 - 40 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
09/03/2019 20:00 C.B. REDONDELA 29 - 42 LINAMAR CAMBADOS
10/03/2019 12:00 PABELLON OURENSE 41 - 57 EXTRUGASA RIO ULLA
10/03/2019 17:00 C.B. RODABALLO 46 - 42 SEIS DO NADAL - COIA
10/03/2019 18:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 42 - 53 CB ALLARIZ
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/03/2019 18:00 EXTRUGASA RIO ULLA 62 - 21 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
16/03/2019 18:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 46 - 51 C.B. RODABALLO
17/03/2019 12:00 CB ALLARIZ 46 - 48 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
17/03/2019 17:00 LINAMAR CAMBADOS 34 - 46 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
17/03/2019 19:00 SEIS DO NADAL - COIA 57 - 32 C.B. REDONDELA
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/03/2019 18:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 57 - 35 EXTRUGASA RIO ULLA
23/03/2019 19:30 C.B. RODABALLO 39 - 47 CB ALLARIZ
23/03/2019 20:00 C.B. REDONDELA 57 - 64 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
24/03/2019 16:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 54 - 40 SEIS DO NADAL - COIA
24/03/2019 17:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 44 - 52 PABELLON OURENSE
Xornada 19
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
30/03/2019 16:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 52 - 69 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
30/03/2019 19:00 C.B. RODABALLO 37 - 35 EXTRUGASA RIO ULLA
31/03/2019 17:00 CB ALLARIZ 54 - 36 C.B. REDONDELA
31/03/2019 19:00 PABELLON OURENSE 41 - 56 SALESIANOS EL BOSQUE H·R
31/03/2019 19:00 SEIS DO NADAL - COIA 57 - 47 LINAMAR CAMBADOS
Xornada 20
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/04/2019 18:00 C.B. REDONDELA 46 - 59 EXTRUGASA RIO ULLA
06/04/2019 18:00 C.B. RODABALLO 56 - 36 PABELLON OURENSE
06/04/2019 20:00 LINAMAR CAMBADOS 60 - 49 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI
06/04/2019 20:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 29 - 40 CB ALLARIZ
07/04/2019 19:00 SALESIANOS EL BOSQUE H·R 75 - 33 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
Xornada 21
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/04/2019 18:00 PABELLON OURENSE 35 - 39 C.B. REDONDELA
27/04/2019 18:00 EXTRUGASA RIO ULLA 40 - 59 MIMELA E.D.M. A ESTRADA
27/04/2019 20:00 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO 54 - 43 C.B. RODABALLO
27/04/2019 20:00 CB ALLARIZ 47 - 49 LINAMAR CAMBADOS
27/04/2019 20:00 C.B. NOIA PORTUS APOSTOLI 48 - 56 SEIS DO NADAL - COIA
Xornada 22
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/05/2019 18:00 MIMELA E.D.M. A ESTRADA 59 - 38 PABELLON OURENSE
05/05/2019 12:00 LINAMAR CAMBADOS 59 - 66 EXTRUGASA RIO ULLA
05/05/2019 17:00 SEIS DO NADAL - COIA 36 - 42 CB ALLARIZ
05/05/2019 19:00 C.B. REDONDELA 38 - 35 SUMINISTROS RODRÍGUEZ MARIN PEIXEGALEGO
05/05/2019 19:00 C.B. RODABALLO 33 - 63 SALESIANOS EL BOSQUE H·R

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327   concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka