Calendario

LIGA 2ª DIVISION MASCULINA
LIGA REGULAR - UNICO
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/10/2018 16:00 PBB "B" 75 - 50 EXTRUGASA RIO ULLA
20/10/2018 20:00 COMPAÑIA DE MARIA 67 - 63 CB ARTEIXO DUACODE
20/10/2018 20:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS 61 - 63 ILLA DE AROUSA
20/10/2018 20:00 C.B. ALLARIZ 75 - 60 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
21/10/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B 69 - 71 C.B.CELTAS CCA FOZ
21/10/2018 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 74 - 78 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/10/2018 18:00 ILLA DE AROUSA 72 - 60 MUEBLES VICTORIA BARCO
27/10/2018 18:00 CB ARTEIXO DUACODE 59 - 68 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
27/10/2018 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ 59 - 54 COMPAÑIA DE MARIA
27/10/2018 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 75 - 59 SANTO DOMINGO BETANZOS B
27/10/2018 20:00 C.B. ALLARIZ 71 - 67 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
28/10/2018 19:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO 65 - 87 PBB "B"
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/11/2018 16:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL 77 - 67 C.B.CELTAS CCA FOZ
03/11/2018 16:00 PBB "B" 54 - 53 ILLA DE AROUSA
03/11/2018 20:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS 97 - 64 CB ARTEIXO DUACODE
03/11/2018 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 89 - 85 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
04/11/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B 55 - 80 COMPAÑIA DE MARIA
04/11/2018 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 75 - 57 C.B. ALLARIZ
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/11/2018 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO 74 - 60 SANTO DOMINGO BETANZOS B
10/11/2018 18:00 ILLA DE AROUSA 60 - 46 EXTRUGASA RIO ULLA
10/11/2018 18:00 CB ARTEIXO DUACODE 67 - 32 MUEBLES VICTORIA BARCO
10/11/2018 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ 62 - 77 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
10/11/2018 20:00 C.B. ALLARIZ 75 - 69 PBB "B"
10/11/2018 20:00 COMPAÑIA DE MARIA 78 - 36 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/11/2018 16:00 PBB "B" 72 - 60 CB ARTEIXO DUACODE
17/11/2018 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS 85 - 54 COMPAÑIA DE MARIA
17/11/2018 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 57 - 65 C.B. ALLARIZ
18/11/2018 12:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO 58 - 50 ILLA DE AROUSA
18/11/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B 57 - 54 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
08/12/2018 18:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 78 - 81 C.B.CELTAS CCA FOZ
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/11/2018 18:00 ILLA DE AROUSA 81 - 64 SANTO DOMINGO BETANZOS B
24/11/2018 18:00 CB ARTEIXO DUACODE 63 - 45 EXTRUGASA RIO ULLA
24/11/2018 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ 69 - 66 PBB "B"
24/11/2018 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL 62 - 67 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
24/11/2018 20:00 C.B. ALLARIZ 64 - 74 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
24/11/2018 20:00 COMPAÑIA DE MARIA 93 - 46 MUEBLES VICTORIA BARCO
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
01/12/2018 18:00 ILLA DE AROUSA 67 - 69 C.B. ALLARIZ
01/12/2018 20:00 PBB "B" 72 - 68 COMPAÑIA DE MARIA
01/12/2018 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 56 - 71 C.B.CELTAS CCA FOZ
01/12/2018 20:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO 72 - 74 CB ARTEIXO DUACODE
02/12/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B 32 - 69 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
02/12/2018 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 42 - 56 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
15/12/2018 18:00 CB ARTEIXO DUACODE 67 - 49 ILLA DE AROUSA
15/12/2018 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ 58 - 40 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
15/12/2018 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL 84 - 76 PBB "B"
15/12/2018 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS 82 - 53 MUEBLES VICTORIA BARCO
15/12/2018 20:00 C.B. ALLARIZ 67 - 63 SANTO DOMINGO BETANZOS B
15/12/2018 20:00 COMPAÑIA DE MARIA 88 - 54 EXTRUGASA RIO ULLA
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/01/2019 17:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 62 - 55 SANTO DOMINGO BETANZOS B
12/01/2019 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO 61 - 67 COMPAÑIA DE MARIA
12/01/2019 18:00 C.B. ALLARIZ 50 - 54 CB ARTEIXO DUACODE
12/01/2019 20:00 PBB "B" 48 - 72 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
12/01/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 63 - 52 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
12/01/2019 20:00 ILLA DE AROUSA 60 - 48 C.B.CELTAS CCA FOZ
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
19/01/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - C.B. ALLARIZ
19/01/2019 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - EXTRUGASA RIO ULLA
19/01/2019 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO - C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
19/01/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - ILLA DE AROUSA
20/01/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - CB ARTEIXO DUACODE
20/01/2019 20:00 MUEBLES VICTORIA BARCO - PBB "B"
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/01/2019 16:00 PBB "B" - SANTO DOMINGO BETANZOS B
26/01/2019 18:00 EXTRUGASA RIO ULLA - MUEBLES VICTORIA BARCO
26/01/2019 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO - MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
26/01/2019 18:00 ILLA DE AROUSA - C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
26/01/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - C.B.CELTAS CCA FOZ
26/01/2019 20:00 C.B. ALLARIZ - COMPAÑIA DE MARIA
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/02/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - SANTO DOMINGO BETANZOS B
02/02/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - COMPAÑIA DE MARIA
02/02/2019 18:00 ILLA DE AROUSA - MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
02/02/2019 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO - MUEBLES VICTORIA BARCO
02/02/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - C.B. ALLARIZ
02/02/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA - PBB "B"
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/02/2019 16:00 PBB "B" - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
09/02/2019 20:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - CB ARTEIXO DUACODE
09/02/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - C.B.CELTAS CCA FOZ
10/02/2019 17:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - C.B. ALLARIZ
10/02/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - EXTRUGASA RIO ULLA
10/02/2019 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO - ILLA DE AROUSA
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/02/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
16/02/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
16/02/2019 18:00 ILLA DE AROUSA - PBB "B"
16/02/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - SANTO DOMINGO BETANZOS B
16/02/2019 20:00 C.B. ALLARIZ - MUEBLES VICTORIA BARCO
16/02/2019 20:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO - EXTRUGASA RIO ULLA
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/02/2019 16:00 PBB "B" - C.B. ALLARIZ
23/02/2019 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - C.B.CELTAS CCA FOZ
23/02/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - COMPAÑIA DE MARIA
23/02/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA - ILLA DE AROUSA
24/02/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
24/02/2019 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO - CB ARTEIXO DUACODE
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/03/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - SANTO DOMINGO BETANZOS B
09/03/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - MUEBLES VICTORIA BARCO
09/03/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - PBB "B"
09/03/2019 18:00 ILLA DE AROUSA - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
09/03/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
09/03/2019 20:00 C.B. ALLARIZ - EXTRUGASA RIO ULLA
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/03/2019 16:00 PBB "B" - C.B.CELTAS CCA FOZ
16/03/2019 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO - C.B. ALLARIZ
16/03/2019 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
16/03/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA - CB ARTEIXO DUACODE
17/03/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - ILLA DE AROUSA
17/03/2019 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO - COMPAÑIA DE MARIA
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/03/2019 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - SANTO DOMINGO BETANZOS B
23/03/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - MUEBLES VICTORIA BARCO
23/03/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - EXTRUGASA RIO ULLA
23/03/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
23/03/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - PBB "B"
23/03/2019 20:00 C.B. ALLARIZ - ILLA DE AROUSA
Xornada 19
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
30/03/2019 16:00 PBB "B" - C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL
30/03/2019 18:00 ILLA DE AROUSA - CB ARTEIXO DUACODE
30/03/2019 18:00 PELETEIRO FRUTAS BARREIRO - C.B.CELTAS CCA FOZ
30/03/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA - COMPAÑIA DE MARIA
31/03/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - C.B. ALLARIZ
31/03/2019 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO - MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
Xornada 20
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/04/2019 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - PBB "B"
06/04/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - EXTRUGASA RIO ULLA
06/04/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - ILLA DE AROUSA
06/04/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - C.B. ALLARIZ
06/04/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
07/04/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - MUEBLES VICTORIA BARCO
Xornada 21
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/04/2019 16:00 PBB "B" - MUEBLES VICTORIA BARCO
13/04/2019 18:00 CB ARTEIXO DUACODE - SANTO DOMINGO BETANZOS B
13/04/2019 18:00 ILLA DE AROUSA - COMPAÑIA DE MARIA
13/04/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
13/04/2019 20:00 C.B. ALLARIZ - C.B.CELTAS CCA FOZ
13/04/2019 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA - MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS
Xornada 22
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/04/2019 18:00 MECO-RAFONCA PORTAS E AUTOMATISMOS - PELETEIRO FRUTAS BARREIRO
27/04/2019 18:00 C.B.SAN CIBRAO RIO OURENSE TERMAL - ILLA DE AROUSA
27/04/2019 18:00 C.B.CELTAS CCA FOZ - CB ARTEIXO DUACODE
27/04/2019 20:00 COMPAÑIA DE MARIA - C.B. ALLARIZ
28/04/2019 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS B - PBB "B"
28/04/2019 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO - EXTRUGASA RIO ULLA

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago         Concello de Tui       Captura de pantalla completa 30032016 181327

 

 

 

  

concello novo 

Captura de pantalla completa 28042016 194652

porriño  Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
 logo aneto  logo special olympics galicia 2 325 

© 2019 Federación Galega de Baloncesto

Utilizamos cookies para mellorar a súa experiencia e os nosos servizos, analizando a navegación no noso sitio web. Se continua navegando, consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis información pulsando aquí: Máis información sobre a nosa política de cookies consulta a nosa Política de Cookies.

Acepto as cookies

F.G.B.