Deporte Galego

Calendario

BABY BASKET
BABY CORUÑA - B
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 10:30 LICEO LA PAZ B - CULLEREDO AZUL
16/12/2017 11:00 CEIP RABADEIRA - JESUITINAS B
16/12/2017 12:00 ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA - FRANCISCANOS CORUÑA
16/12/2017 12:30 DOMINICOS - MONTROVE BLANCO
16/12/2017 12:30 STA. Mª DEL MAR B - COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 10:00 COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO - DOMINICOS
16/12/2017 10:00 JESUITINAS B - STA. Mª DEL MAR B
16/12/2017 11:30 FRANCISCANOS CORUÑA - LICEO LA PAZ B
16/12/2017 12:00 CULLEREDO AZUL - CEIP RABADEIRA
16/12/2017 13:00 MONTROVE BLANCO - ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 09:15 LICEO LA PAZ B - MONTROVE BLANCO
20/01/2018 12:15 DOMINICOS - ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA
20/01/2018 12:15 STA. Mª DEL MAR B - CULLEREDO AZUL
20/01/2018 12:45 COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO - JESUITINAS B
20/01/2018 13:45 CEIP RABADEIRA - FRANCISCANOS CORUÑA
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 11:15 ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA - LICEO LA PAZ B
20/01/2018 12:45 MONTROVE BLANCO - CEIP RABADEIRA
20/01/2018 13:15 JESUITINAS B - DOMINICOS
20/01/2018 13:15 FRANCISCANOS CORUÑA - STA. Mª DEL MAR B
20/01/2018 13:45 CULLEREDO AZUL - COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/03/2018 10:30 COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO - FRANCISCANOS CORUÑA
03/03/2018 11:00 DOMINICOS - LICEO LA PAZ B
03/03/2018 11:30 CEIP RABADEIRA - ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA
03/03/2018 12:00 STA. Mª DEL MAR B - MONTROVE BLANCO
03/03/2018 13:00 JESUITINAS B - CULLEREDO AZUL
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/03/2018 10:00 CULLEREDO AZUL - DOMINICOS
03/03/2018 11:30 FRANCISCANOS CORUÑA - JESUITINAS B
03/03/2018 12:30 ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA - STA. Mª DEL MAR B
03/03/2018 12:30 LICEO LA PAZ B - CEIP RABADEIRA
03/03/2018 13:00 MONTROVE BLANCO - COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 11:30 COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO - ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA
17/03/2018 11:30 JESUITINAS B - MONTROVE BLANCO
17/03/2018 11:30 CULLEREDO AZUL - FRANCISCANOS CORUÑA
17/03/2018 12:00 DOMINICOS - CEIP RABADEIRA
17/03/2018 12:00 STA. Mª DEL MAR B - LICEO LA PAZ B
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 10:00 ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA - JESUITINAS B
17/03/2018 10:00 LICEO LA PAZ B - COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO
17/03/2018 10:30 DOMINICOS - FRANCISCANOS CORUÑA
17/03/2018 12:30 MONTROVE BLANCO - CULLEREDO AZUL
17/03/2018 13:00 CEIP RABADEIRA - STA. Mª DEL MAR B
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/04/2018 10:00 STA. Mª DEL MAR B - DOMINICOS
21/04/2018 11:00 CULLEREDO AZUL - ESCOLA PEQUEBASKET XIRIA
21/04/2018 17:00 JESUITINAS B - LICEO LA PAZ B
21/04/2018 23:00 FRANCISCANOS CORUÑA - MONTROVE BLANCO
22/04/2018 16:00 COMPAÑIA DE MARÍA AMARILLO - CEIP RABADEIRA

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327   concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka