Deporte Galego

Calendario

2ª CADETE FEMININA
AROUSA L.R. 2ª DIVISIÓN CADETE FEMENINA - AROUSA L.R. 2ª DIVISIÓN CADETE FEMENINA
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 20:00 XUVEN 52 - 48 C.B. O GROVE AMALFI
22/10/2017 12:00 ESTUDIANTES M 68 - 40 MECO OPTICA DE ANA
22/10/2017 12:00 CLB 62 - 39 GIRALDO CB PINK
22/10/2017 19:00 EXTRUGASA RIO ULLA 73 - 23 XUVEN AMARILLO
22/10/2017 19:00 C.B. ARXIL B 40 - 61 GIRALDO CBV
22/10/2017 19:00 MECO ACADEMIA OXFORD 59 - 53 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 10:00 MECO OPTICA DE ANA 35 - 58 EXTRUGASA RIO ULLA
28/10/2017 16:00 GIRALDO CB PINK 28 - 47 XUVEN
28/10/2017 16:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 57 - 47 CLB
28/10/2017 20:00 GIRALDO CBV 61 - 52 MECO ACADEMIA OXFORD
29/10/2017 17:00 C.B. O GROVE AMALFI 49 - 60 ESTUDIANTES M
29/10/2017 17:00 XUVEN AMARILLO 32 - 46 C.B. ARXIL B
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/11/2017 12:00 XUVEN 36 - 31 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
04/11/2017 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 56 - 26 GIRALDO CB PINK
04/11/2017 16:00 C.B. ARXIL B 79 - 34 MECO OPTICA DE ANA
04/11/2017 16:00 MECO ACADEMIA OXFORD 110 - 16 XUVEN AMARILLO
05/11/2017 12:00 ESTUDIANTES M 44 - 36 EXTRUGASA RIO ULLA
05/11/2017 19:00 CLB 27 - 72 GIRALDO CBV
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 10:00 EXTRUGASA RIO ULLA 56 - 31 C.B. ARXIL B
11/11/2017 16:00 XUVEN AMARILLO 24 - 56 CLB
11/11/2017 20:00 GIRALDO CBV 70 - 24 XUVEN
12/11/2017 10:00 GIRALDO CB PINK 34 - 67 ESTUDIANTES M
12/11/2017 12:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 57 - 53 C.B. O GROVE AMALFI
12/11/2017 19:00 MECO OPTICA DE ANA 27 - 83 MECO ACADEMIA OXFORD
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 12:00 CLB 63 - 38 MECO OPTICA DE ANA
18/11/2017 20:00 ESTUDIANTES M 46 - 45 C.B. ARXIL B
18/11/2017 20:00 XUVEN 56 - 24 XUVEN AMARILLO
19/11/2017 12:00 MECO ACADEMIA OXFORD 56 - 53 EXTRUGASA RIO ULLA
19/11/2017 17:00 C.B. O GROVE AMALFI 44 - 60 GIRALDO CBV
19/11/2017 19:00 GIRALDO CB PINK 31 - 44 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 16:00 MECO OPTICA DE ANA 32 - 60 XUVEN
25/11/2017 16:00 EXTRUGASA RIO ULLA 59 - 44 CLB
25/11/2017 18:00 GIRALDO CBV 90 - 16 GIRALDO CB PINK
25/11/2017 20:00 XUVEN AMARILLO 24 - 65 C.B. O GROVE AMALFI
26/11/2017 10:00 C.B. ARXIL B 42 - 47 MECO ACADEMIA OXFORD
26/11/2017 19:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 59 - 58 ESTUDIANTES M
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/12/2017 10:00 C.B. O GROVE AMALFI 83 - 27 MECO OPTICA DE ANA
03/12/2017 12:00 ESTUDIANTES M 41 - 73 MECO ACADEMIA OXFORD
03/12/2017 12:00 CLB 51 - 44 C.B. ARXIL B
03/12/2017 12:00 GIRALDO CB PINK 37 - 30 XUVEN AMARILLO
03/12/2017 19:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 32 - 63 GIRALDO CBV
21/12/2017 20:00 XUVEN 46 - 57 EXTRUGASA RIO ULLA
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
06/12/2017 12:00 MECO ACADEMIA OXFORD 56 - 49 CLB
09/12/2017 12:00 C.B. ARXIL B 38 - 44 XUVEN
10/12/2017 10:00 XUVEN AMARILLO 27 - 46 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
23/12/2017 12:00 EXTRUGASA RIO ULLA 44 - 37 C.B. O GROVE AMALFI
23/12/2017 16:00 MECO OPTICA DE ANA 44 - 40 GIRALDO CB PINK
12/01/2018 20:00 GIRALDO CBV 59 - 30 ESTUDIANTES M
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 53 - 58 C.B. ARXIL B
16/12/2017 16:00 GIRALDO CB PINK 35 - 53 EXTRUGASA RIO ULLA
16/12/2017 16:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 45 - 43 MECO OPTICA DE ANA
17/12/2017 19:00 ESTUDIANTES M 54 - 57 CLB
17/12/2017 19:00 GIRALDO CBV 78 - 8 XUVEN AMARILLO
12/01/2018 17:00 XUVEN 47 - 52 MECO ACADEMIA OXFORD
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 12:00 EXTRUGASA RIO ULLA 68 - 53 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
13/01/2018 16:00 MECO OPTICA DE ANA 27 - 82 GIRALDO CBV
13/01/2018 16:00 C.B. ARXIL B 47 - 25 GIRALDO CB PINK
13/01/2018 16:00 CLB 50 - 56 XUVEN
14/01/2018 12:00 ESTUDIANTES M 59 - 28 XUVEN AMARILLO
14/01/2018 17:00 MECO ACADEMIA OXFORD 51 - 43 C.B. O GROVE AMALFI
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 10:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 57 - 60 C.B. ARXIL B
20/01/2018 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 60 - 55 CLB
20/01/2018 12:00 GIRALDO CBV 54 - 32 EXTRUGASA RIO ULLA
20/01/2018 16:00 GIRALDO CB PINK 25 - 67 MECO ACADEMIA OXFORD
21/01/2018 10:00 XUVEN 55 - 46 ESTUDIANTES M
21/01/2018 19:00 XUVEN AMARILLO 46 - 56 MECO OPTICA DE ANA
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 52 - 44 XUVEN
27/01/2018 18:00 MECO OPTICA DE ANA 46 - 78 ESTUDIANTES M
27/01/2018 18:00 XUVEN AMARILLO 27 - 43 EXTRUGASA RIO ULLA
27/01/2018 20:00 GIRALDO CB PINK 32 - 73 CLB
28/01/2018 19:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 36 - 56 MECO ACADEMIA OXFORD
12/02/2018 19:00 GIRALDO CBV 69 - 34 C.B. ARXIL B
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/02/2018 10:00 C.B. ARXIL B 59 - 31 XUVEN AMARILLO
03/02/2018 16:00 XUVEN 54 - 34 GIRALDO CB PINK
04/02/2018 19:00 EXTRUGASA RIO ULLA 56 - 26 MECO OPTICA DE ANA
11/02/2018 12:00 ESTUDIANTES M 51 - 62 C.B. O GROVE AMALFI
21/02/2018 19:30 CLB 50 - 48 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
03/03/2018 16:00 MECO ACADEMIA OXFORD 43 - 72 GIRALDO CBV
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 10:00 GIRALDO CB PINK 24 - 53 C.B. O GROVE AMALFI
17/02/2018 12:30 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 50 - 46 XUVEN
17/02/2018 20:00 EXTRUGASA RIO ULLA 66 - 50 ESTUDIANTES M
17/02/2018 20:00 XUVEN AMARILLO 40 - 59 MECO ACADEMIA OXFORD
18/02/2018 12:00 MECO OPTICA DE ANA 26 - 77 C.B. ARXIL B
18/02/2018 12:00 GIRALDO CBV 86 - 25 CLB
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/02/2018 10:00 CLB 58 - 12 XUVEN AMARILLO
24/02/2018 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 71 - 22 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
24/02/2018 18:00 C.B. ARXIL B 33 - 42 EXTRUGASA RIO ULLA
25/02/2018 12:00 ESTUDIANTES M 63 - 29 GIRALDO CB PINK
25/02/2018 19:00 XUVEN 28 - 100 GIRALDO CBV
25/02/2018 19:00 MECO ACADEMIA OXFORD 83 - 22 MECO OPTICA DE ANA
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/03/2018 20:00 GIRALDO CBV 66 - 25 C.B. O GROVE AMALFI
03/03/2018 10:00 C.B. ARXIL B 58 - 65 ESTUDIANTES M
03/03/2018 12:00 XUVEN AMARILLO 30 - 49 XUVEN
04/03/2018 19:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 46 - 24 GIRALDO CB PINK
26/03/2018 19:00 MECO OPTICA DE ANA 34 - 52 CLB
26/03/2018 19:30 EXTRUGASA RIO ULLA 63 - 56 MECO ACADEMIA OXFORD
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/03/2018 10:00 GIRALDO CB PINK 34 - 77 GIRALDO CBV
10/03/2018 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 61 - 22 XUVEN AMARILLO
10/03/2018 12:00 CLB 30 - 41 EXTRUGASA RIO ULLA
22/03/2018 20:00 ESTUDIANTES M 44 - 46 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
03/04/2018 19:00 XUVEN 27 - 50 MECO OPTICA DE ANA
20/04/2018 19:30 MECO ACADEMIA OXFORD 50 - 33 C.B. ARXIL B
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 10:00 MECO ACADEMIA OXFORD 71 - 49 ESTUDIANTES M
17/03/2018 10:00 C.B. ARXIL B 43 - 45 CLB
17/03/2018 12:00 EXTRUGASA RIO ULLA 57 - 35 XUVEN
17/03/2018 12:00 MECO OPTICA DE ANA 33 - 62 C.B. O GROVE AMALFI
17/03/2018 20:00 XUVEN AMARILLO 44 - 51 GIRALDO CB PINK
17/03/2018 20:00 GIRALDO CBV 53 - 45 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
Xornada 19
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/03/2018 12:00 C.B. O GROVE AMALFI 52 - 65 EXTRUGASA RIO ULLA
24/03/2018 16:00 GIRALDO CB PINK 50 - 49 MECO OPTICA DE ANA
25/03/2018 10:00 CLB 36 - 68 MECO ACADEMIA OXFORD
25/03/2018 17:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 75 - 45 XUVEN AMARILLO
13/04/2018 20:00 XUVEN 42 - 51 C.B. ARXIL B
14/04/2018 18:00 ESTUDIANTES M 7 - 95 GIRALDO CBV
Xornada 20
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/04/2018 12:00 CLB 79 - 28 ESTUDIANTES M
07/04/2018 16:00 C.B. ARXIL B 40 - 49 C.B. O GROVE AMALFI
07/04/2018 18:00 EXTRUGASA RIO ULLA 69 - 48 GIRALDO CB PINK
08/04/2018 17:00 XUVEN AMARILLO 14 - 89 GIRALDO CBV
08/04/2018 19:00 MECO OPTICA DE ANA 53 - 57 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
11/04/2018 21:00 MECO ACADEMIA OXFORD 70 - 39 XUVEN
Xornada 21
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/04/2018 20:00 GIRALDO CBV 75 - 27 MECO OPTICA DE ANA
14/04/2018 10:00 GIRALDO CB PINK 38 - 52 C.B. ARXIL B
14/04/2018 18:00 C.B. O GROVE AMALFI 63 - 56 MECO ACADEMIA OXFORD
15/04/2018 10:00 XUVEN 46 - 52 CLB
15/04/2018 12:00 XUVEN AMARILLO 29 - 88 ESTUDIANTES M
15/04/2018 17:00 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO 46 - 61 EXTRUGASA RIO ULLA
Xornada 22
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/04/2018 10:00 CLB 55 - 54 C.B. O GROVE AMALFI
21/04/2018 12:00 C.B. ARXIL B 25 - 41 VEPERSA MARIN PEIXEGALEGO
22/04/2018 12:00 ESTUDIANTES M 54 - 48 XUVEN
22/04/2018 12:45 MECO OPTICA DE ANA 42 - 54 XUVEN AMARILLO
22/04/2018 19:00 MECO ACADEMIA OXFORD 40 - 27 GIRALDO CB PINK
22/04/2018 19:00 EXTRUGASA RIO ULLA 31 - 76 GIRALDO CBV

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  cropped LOGO REDES 7 concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka