Deporte Galego

Calendario

2ª CADETE MASCULINA
OURENSE L.REGULAR 2ª DIV.CAD.MASC - OURENSE LIGA REGULAR
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 10:00 BBALL OURENSE 39 - 54 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
21/10/2017 12:30 BOSCO SALESIANOS "03" 37 - 42 MUEBLES VICTORIA BARCO
21/10/2017 18:00 EIDOEMPRESA AB XINZO 63 - 58 CARMELITAS ACEITES ABRIL
22/10/2017 10:00 EDO BLANCO AMOR 52 - 96 CB ALLARIZ 03
22/10/2017 17:00 BE ONE DEPORDIMA 37 - 93 CB MASIDE
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 09:30 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 35 - 53 BE ONE DEPORDIMA
28/10/2017 16:00 CB ALLARIZ 03 66 - 76 EIDOEMPRESA AB XINZO
29/10/2017 17:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 52 - 51 BOSCO SALESIANOS "03"
29/10/2017 19:00 CB MASIDE 35 - 57 EDO BLANCO AMOR
01/11/2017 12:15 MUEBLES VICTORIA BARCO 67 - 28 BBALL OURENSE
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/11/2017 12:00 BBALL OURENSE 38 - 78 CARMELITAS ACEITES ABRIL
05/11/2017 10:00 EDO BLANCO AMOR 82 - 15 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
05/11/2017 16:30 BOSCO SALESIANOS "03" 55 - 63 CB ALLARIZ 03
05/11/2017 18:30 EIDOEMPRESA AB XINZO 61 - 50 CB MASIDE
05/11/2017 18:30 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 59 - 55 MUEBLES VICTORIA BARCO
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 12:00 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 19 - 70 EIDOEMPRESA AB XINZO
11/11/2017 15:45 BE ONE DEPORDIMA 47 - 70 EDO BLANCO AMOR
11/11/2017 16:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 39 - 58 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
12/11/2017 10:00 CB ALLARIZ 03 75 - 54 BBALL OURENSE
12/11/2017 19:00 CB MASIDE 0 - 2 BOSCO SALESIANOS "03"
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 12:15 MUEBLES VICTORIA BARCO 86 - 52 CARMELITAS ACEITES ABRIL
18/11/2017 12:30 BBALL OURENSE 30 - 47 CB MASIDE
18/11/2017 20:00 BOSCO SALESIANOS "03" 109 - 16 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
19/11/2017 12:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 53 - 73 CB ALLARIZ 03
19/11/2017 19:00 EIDOEMPRESA AB XINZO 75 - 34 BE ONE DEPORDIMA
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 10:00 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 29 - 78 BBALL OURENSE
25/11/2017 10:00 EDO BLANCO AMOR 48 - 66 EIDOEMPRESA AB XINZO
26/11/2017 12:00 BE ONE DEPORDIMA 33 - 70 BOSCO SALESIANOS "03"
26/11/2017 16:00 CB MASIDE 42 - 61 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
06/12/2017 12:00 CB ALLARIZ 03 64 - 73 MUEBLES VICTORIA BARCO
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 16:00 BOSCO SALESIANOS "03" 57 - 48 EDO BLANCO AMOR
03/12/2017 10:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 94 - 77 CB ALLARIZ 03
03/12/2017 12:30 MUEBLES VICTORIA BARCO 73 - 48 CB MASIDE
03/12/2017 16:30 BBALL OURENSE 50 - 24 BE ONE DEPORDIMA
03/12/2017 17:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 70 - 25 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/11/2017 16:30 MUEBLES VICTORIA BARCO 90 - 17 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
05/12/2017 17:00 EIDOEMPRESA AB XINZO 73 - 61 BOSCO SALESIANOS "03"
06/12/2017 10:00 CB MASIDE 65 - 54 CARMELITAS ACEITES ABRIL
06/12/2017 10:00 EDO BLANCO AMOR 53 - 56 BBALL OURENSE
11/01/2018 17:30 BE ONE DEPORDIMA 34 - 80 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 12:00 CB ALLARIZ 03 65 - 58 CB MASIDE
16/12/2017 12:30 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 57 - 59 EDO BLANCO AMOR
16/12/2017 16:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 69 - 36 BE ONE DEPORDIMA
16/12/2017 20:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 97 - 37 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
17/12/2017 10:00 BBALL OURENSE 71 - 48 EIDOEMPRESA AB XINZO
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/01/2018 19:40 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 27 - 79 CB ALLARIZ 03
13/01/2018 12:00 BOSCO SALESIANOS "03" 51 - 54 BBALL OURENSE
13/01/2018 16:00 BE ONE DEPORDIMA 39 - 70 CARMELITAS ACEITES ABRIL
14/01/2018 12:00 EDO BLANCO AMOR 40 - 63 MUEBLES VICTORIA BARCO
14/01/2018 19:30 EIDOEMPRESA AB XINZO 67 - 68 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 11:00 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 42 - 77 CB MASIDE
20/01/2018 12:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 59 - 45 EIDOEMPRESA AB XINZO
20/01/2018 12:15 CB ALLARIZ 03 91 - 40 BE ONE DEPORDIMA
20/01/2018 18:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 67 - 30 EDO BLANCO AMOR
21/01/2018 10:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 60 - 43 BOSCO SALESIANOS "03"
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 12:15 MUEBLES VICTORIA BARCO 64 - 29 BOSCO SALESIANOS "03"
27/01/2018 18:00 CB MASIDE 103 - 42 BE ONE DEPORDIMA
27/01/2018 18:00 CB ALLARIZ 03 76 - 51 EDO BLANCO AMOR
27/01/2018 18:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 72 - 57 EIDOEMPRESA AB XINZO
28/01/2018 10:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 72 - 60 BBALL OURENSE
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/02/2018 12:00 EDO BLANCO AMOR 68 - 52 CB MASIDE
03/02/2018 15:45 EIDOEMPRESA AB XINZO 62 - 58 CB ALLARIZ 03
03/02/2018 20:00 BOSCO SALESIANOS "03" 46 - 61 CARMELITAS ACEITES ABRIL
04/02/2018 18:15 BE ONE DEPORDIMA 66 - 51 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
04/02/2018 18:30 BBALL OURENSE 30 - 56 MUEBLES VICTORIA BARCO
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 16:00 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 31 - 72 EDO BLANCO AMOR
17/02/2018 18:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 57 - 64 BBALL OURENSE
18/02/2018 12:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 67 - 54 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
18/02/2018 17:00 CB ALLARIZ 03 67 - 48 BOSCO SALESIANOS "03"
18/02/2018 17:45 CB MASIDE 68 - 65 EIDOEMPRESA AB XINZO
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/02/2018 12:30 EDO BLANCO AMOR 82 - 46 BE ONE DEPORDIMA
24/02/2018 16:00 BBALL OURENSE 60 - 63 CB ALLARIZ 03
24/02/2018 20:00 BOSCO SALESIANOS "03" 47 - 46 CB MASIDE
25/02/2018 10:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 60 - 47 CARMELITAS ACEITES ABRIL
25/02/2018 10:30 EIDOEMPRESA AB XINZO 63 - 27 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/03/2018 11:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 63 - 67 MUEBLES VICTORIA BARCO
03/03/2018 12:00 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 18 - 65 BOSCO SALESIANOS "03"
03/03/2018 18:00 BE ONE DEPORDIMA 53 - 84 EIDOEMPRESA AB XINZO
03/03/2018 18:00 CB ALLARIZ 03 75 - 80 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
27/03/2018 21:00 CB MASIDE 52 - 49 BBALL OURENSE
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/03/2018 18:00 BBALL OURENSE 65 - 16 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
17/03/2018 17:30 EIDOEMPRESA AB XINZO 57 - 52 EDO BLANCO AMOR
23/03/2018 19:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 64 - 57 CB MASIDE
12/04/2018 18:00 BOSCO SALESIANOS "03" 90 - 35 BE ONE DEPORDIMA
13/04/2018 19:00 MUEBLES VICTORIA BARCO 88 - 73 CB ALLARIZ 03
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 10:00 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 34 - 63 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
18/03/2018 10:00 CB ALLARIZ 03 62 - 57 CARMELITAS ACEITES ABRIL
18/03/2018 12:00 BE ONE DEPORDIMA 43 - 73 BBALL OURENSE
18/03/2018 12:30 CB MASIDE 47 - 66 MUEBLES VICTORIA BARCO
18/03/2018 19:00 EDO BLANCO AMOR 44 - 33 BOSCO SALESIANOS "03"
Xornada 19
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/03/2018 10:30 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 52 - 78 MUEBLES VICTORIA BARCO
22/03/2018 18:00 BOSCO SALESIANOS "03" 56 - 59 EIDOEMPRESA AB XINZO
22/03/2018 20:00 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 76 - 45 BE ONE DEPORDIMA
24/03/2018 12:00 BBALL OURENSE 39 - 42 EDO BLANCO AMOR
07/04/2018 16:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 62 - 60 CB MASIDE
Xornada 20
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/04/2018 12:00 EIDOEMPRESA AB XINZO 60 - 63 BBALL OURENSE
07/04/2018 16:00 EDO BLANCO AMOR 47 - 53 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
08/04/2018 10:30 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN 26 - 80 CARMELITAS ACEITES ABRIL
08/04/2018 12:00 BE ONE DEPORDIMA 37 - 86 MUEBLES VICTORIA BARCO
08/04/2018 12:00 CB MASIDE 75 - 71 CB ALLARIZ 03
Xornada 21
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/04/2018 20:00 CB ALLARIZ 03 91 - 28 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
15/04/2018 12:00 CARMELITAS ACEITES ABRIL 82 - 28 BE ONE DEPORDIMA
15/04/2018 16:30 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS 62 - 71 EIDOEMPRESA AB XINZO
15/04/2018 17:30 MUEBLES VICTORIA BARCO 58 - 40 EDO BLANCO AMOR
18/04/2018 18:30 BBALL OURENSE 36 - 63 BOSCO SALESIANOS "03"
Xornada 22
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/04/2018 10:30 EDO BLANCO AMOR 61 - 73 CARMELITAS ACEITES ABRIL
21/04/2018 12:00 BOSCO SALESIANOS "03" 56 - 67 MARISTAS - AGUAS DE SOUSAS
22/04/2018 11:30 EIDOEMPRESA AB XINZO 65 - 81 MUEBLES VICTORIA BARCO
22/04/2018 16:00 CB MASIDE 90 - 48 CB VAL DE LEMOS-MAGNESITAS DE RUBIAN
22/04/2018 17:00 BE ONE DEPORDIMA 43 - 76 CB ALLARIZ 03

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327   concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka