Deporte Galego

Calendario

2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
COR-LUG-FER LIGA REGULAR - GRUPO AB-A LIGA REGULAR
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 12:00 TREBÓNS BASKET CLUB 32 - 87 BBCA PRAIA DE CARIÑO
21/10/2017 20:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 26 - 104 STO. DOMINGO BETANZOS
22/10/2017 10:00 BASQUET CORUÑA U18 73 - 71 BALONCESTO CAMBRE
22/10/2017 12:00 BASQUET CORUÑA J 117 - 69 MONTROVE
22/10/2017 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 44 - 41 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 66 - 49 CB ARTEIXO DUACODE
28/10/2017 16:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 81 - 34 BASQUET CORUÑA U18
29/10/2017 17:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 50 - 44 TREBÓNS BASKET CLUB
01/12/2017 21:00 MONTROVE 105 - 31 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
20/01/2018 20:00 BALONCESTO CAMBRE 46 - 131 BASQUET CORUÑA J
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/11/2017 18:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 44 - 77 STO. DOMINGO BETANZOS
04/11/2017 20:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 39 - 77 BALONCESTO CAMBRE
05/11/2017 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 46 - 64 MONTROVE
05/11/2017 17:00 BASQUET CORUÑA J 95 - 94 BBCA PRAIA DE CARIÑO
06/12/2017 20:30 BASQUET CORUÑA U18 64 - 49 TREBÓNS BASKET CLUB
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/11/2017 20:45 BASQUET CORUÑA U18 45 - 80 BASQUET CORUÑA J
11/11/2017 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 53 - 39 TREBÓNS BASKET CLUB
11/11/2017 12:00 MONTROVE 73 - 54 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
11/11/2017 18:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 89 - 29 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
12/11/2017 19:00 BALONCESTO CAMBRE 59 - 46 CB ARTEIXO DUACODE
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 55 - 66 MONTROVE
19/11/2017 10:00 TREBÓNS BASKET CLUB 31 - 132 BASQUET CORUÑA J
19/11/2017 10:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 39 - 64 BASQUET CORUÑA U18
19/11/2017 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 35 - 68 BBCA PRAIA DE CARIÑO
19/11/2017 17:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 56 - 40 BALONCESTO CAMBRE
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/11/2017 20:30 BASQUET CORUÑA J 132 - 30 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
25/11/2017 12:00 MONTROVE 65 - 54 TREBÓNS BASKET CLUB
25/11/2017 18:00 BALONCESTO CAMBRE 61 - 62 STO. DOMINGO BETANZOS
26/11/2017 10:00 BASQUET CORUÑA U18 49 - 51 CB ARTEIXO DUACODE
26/11/2017 12:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 88 - 30 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 53 - 72 BBCA PRAIA DE CARIÑO
02/12/2017 17:00 TREBÓNS BASKET CLUB 63 - 60 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
02/12/2017 18:00 CB ARTEIXO DUACODE 61 - 97 BASQUET CORUÑA J
02/12/2017 21:00 MONTROVE 78 - 66 BALONCESTO CAMBRE
03/12/2017 12:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 68 - 45 BASQUET CORUÑA U18
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/12/2017 12:00 TREBÓNS BASKET CLUB 52 - 65 BALONCESTO CAMBRE
09/12/2017 18:00 BASQUET CORUÑA J 115 - 54 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
09/12/2017 20:00 BASQUET CORUÑA U18 42 - 79 STO. DOMINGO BETANZOS
10/12/2017 10:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 35 - 56 CB ARTEIXO DUACODE
10/12/2017 12:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 63 - 60 MONTROVE
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 109 - 107 BASQUET CORUÑA J
16/12/2017 10:00 MONTROVE 69 - 51 BASQUET CORUÑA U18
16/12/2017 18:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 51 - 50 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
16/12/2017 20:00 BALONCESTO CAMBRE 48 - 84 BBCA PRAIA DE CARIÑO
17/12/2017 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 47 - 44 TREBÓNS BASKET CLUB
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 79 - 36 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
13/01/2018 12:00 MONTROVE 84 - 96 BASQUET CORUÑA J
13/01/2018 18:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 58 - 44 CB ARTEIXO DUACODE
13/01/2018 20:00 BALONCESTO CAMBRE 50 - 55 BASQUET CORUÑA U18
14/01/2018 12:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 72 - 36 TREBÓNS BASKET CLUB
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/11/2017 20:45 BASQUET CORUÑA J 120 - 68 BALONCESTO CAMBRE
20/01/2018 16:00 CB ARTEIXO DUACODE 45 - 50 STO. DOMINGO BETANZOS
21/01/2018 10:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 58 - 80 MONTROVE
21/01/2018 17:00 BASQUET CORUÑA U18 52 - 92 BBCA PRAIA DE CARIÑO
12/02/2018 18:30 TREBÓNS BASKET CLUB 58 - 71 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 12:00 STO. DOMINGO BETANZOS 46 - 26 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
27/01/2018 12:00 TREBÓNS BASKET CLUB 46 - 60 BASQUET CORUÑA U18
27/01/2018 18:00 BALONCESTO CAMBRE 52 - 58 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
27/01/2018 20:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 67 - 94 BASQUET CORUÑA J
28/01/2018 10:00 MONTROVE 84 - 66 CB ARTEIXO DUACODE
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/02/2018 20:30 BASQUET CORUÑA J 92 - 42 BASQUET CORUÑA U18
03/02/2018 10:00 TREBÓNS BASKET CLUB 45 - 80 STO. DOMINGO BETANZOS
04/02/2018 10:00 CB ARTEIXO DUACODE 62 - 60 BALONCESTO CAMBRE
04/02/2018 12:30 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 22 - 84 BBCA PRAIA DE CARIÑO
04/02/2018 17:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 45 - 63 MONTROVE
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/02/2018 18:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 68 - 23 CB ARTEIXO DUACODE
10/02/2018 20:00 BASQUET CORUÑA U18 57 - 49 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
11/02/2018 12:00 BASQUET CORUÑA J 115 - 35 TREBÓNS BASKET CLUB
11/02/2018 12:00 BALONCESTO CAMBRE 49 - 54 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
16/02/2018 20:00 MONTROVE 70 - 69 STO. DOMINGO BETANZOS
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 10:00 STO. DOMINGO BETANZOS 79 - 60 BALONCESTO CAMBRE
17/02/2018 19:00 TREBÓNS BASKET CLUB 44 - 71 MONTROVE
18/02/2018 10:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 57 - 59 BBCA PRAIA DE CARIÑO
18/02/2018 19:00 CB ARTEIXO DUACODE 45 - 48 BASQUET CORUÑA U18
23/02/2018 20:30 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 34 - 111 BASQUET CORUÑA J
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/02/2018 20:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 62 - 67 TREBÓNS BASKET CLUB
25/02/2018 10:00 BASQUET CORUÑA J 88 - 34 CB ARTEIXO DUACODE
25/02/2018 19:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 65 - 52 STO. DOMINGO BETANZOS
25/02/2018 19:00 BALONCESTO CAMBRE 43 - 62 MONTROVE
02/03/2018 20:15 BASQUET CORUÑA U18 49 - 43 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/03/2018 12:00 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE 46 - 96 BASQUET CORUÑA J
03/03/2018 16:00 CB ARTEIXO DUACODE 58 - 34 BÁSQUET CORUÑA U18/U17
03/03/2018 18:00 BALONCESTO CAMBRE 63 - 54 TREBÓNS BASKET CLUB
04/03/2018 10:00 MONTROVE 62 - 72 BBCA PRAIA DE CARIÑO
04/03/2018 17:00 STO. DOMINGO BETANZOS 74 - 47 BASQUET CORUÑA U18
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
08/03/2018 20:00 BASQUET CORUÑA U18 31 - 61 MONTROVE
10/03/2018 12:00 TREBÓNS BASKET CLUB 39 - 55 CB ARTEIXO DUACODE
10/03/2018 20:00 BÁSQUET CORUÑA U18/U17 43 - 49 CARNICERÍA MUÍÑO COSTA DA MORTE
16/03/2018 21:00 BASQUET CORUÑA J 79 - 53 STO. DOMINGO BETANZOS
18/03/2018 12:00 BBCA PRAIA DE CARIÑO 95 - 56 BALONCESTO CAMBRE

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis

 

ence