Deporte Galego

Calendario

LIGA 1ª DIV. CADETE FEMININO
LIGA REGULAR - 1ª FASE - NORTE
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/10/2017 12:00 PELETEIRO 68 - 72 ENSINO
14/10/2017 12:00 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 59 - 23 BASQUET CORUÑA LEYMA C
15/10/2017 12:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 73 - 37 MARISTAS CORUÑA
06/12/2017 12:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 79 - 43 BBCA PRAIA DO VILAR
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 54 - 64 BBCA PRAIA DO VILAR
21/10/2017 20:00 ENSINO 84 - 58 FUNDICIONES REY CORTEGADA
22/10/2017 12:00 MARISTAS CORUÑA 41 - 71 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
22/10/2017 17:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 62 - 40 PELETEIRO
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 10:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 53 - 94 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
28/10/2017 12:00 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 53 - 61 ENSINO
28/10/2017 18:00 BBCA PRAIA DO VILAR 68 - 57 PELETEIRO
29/10/2017 17:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 77 - 41 MARISTAS CORUÑA
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 12:00 MARISTAS CORUÑA 46 - 74 BBCA PRAIA DO VILAR
12/11/2017 17:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 70 - 72 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
12/11/2017 19:00 ENSINO 74 - 53 BASQUET CORUÑA LEYMA C
12/11/2017 19:00 PELETEIRO 56 - 49 FUNDICIONES REY CORTEGADA
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 12:00 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 62 - 58 PELETEIRO
18/11/2017 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 53 - 59 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
19/11/2017 17:00 BBCA PRAIA DO VILAR 67 - 42 FUNDICIONES REY CORTEGADA
18/12/2017 18:00 MARISTAS CORUÑA 64 - 59 ENSINO
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 10:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 72 - 57 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
25/11/2017 16:00 BBCA PRAIA DO VILAR 46 - 49 ENSINO
25/11/2017 16:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 73 - 23 MARISTAS CORUÑA
25/11/2017 18:00 PELETEIRO 57 - 45 BASQUET CORUÑA LEYMA C
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 12:00 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 63 - 61 BBCA PRAIA DO VILAR
02/12/2017 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 55 - 48 FUNDICIONES REY CORTEGADA
02/12/2017 20:00 ENSINO 62 - 58 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
03/12/2017 17:00 MARISTAS CORUÑA 27 - 73 PELETEIRO
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 10:00 MARISTAS CORUÑA 52 - 57 FUNDICIONES REY CORTEGADA
16/12/2017 16:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 30 - 72 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
16/12/2017 16:00 BBCA PRAIA DO VILAR 49 - 61 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
16/12/2017 20:00 ENSINO 61 - 67 PELETEIRO
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 16:00 BBCA PRAIA DO VILAR 60 - 28 BASQUET CORUÑA LEYMA C
14/01/2018 12:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 53 - 60 ENSINO
14/01/2018 19:00 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 66 - 41 MARISTAS CORUÑA
24/01/2018 19:00 PELETEIRO 63 - 80 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/12/2017 18:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 78 - 27 FUNDICIONES REY CORTEGADA
20/01/2018 12:00 PELETEIRO 57 - 53 BBCA PRAIA DO VILAR
20/01/2018 20:00 ENSINO 71 - 74 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
21/01/2018 17:00 MARISTAS CORUÑA 48 - 54 BASQUET CORUÑA LEYMA C
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 42 - 51 ENSINO
28/01/2018 12:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 59 - 82 PELETEIRO
28/01/2018 17:00 BBCA PRAIA DO VILAR 51 - 33 MARISTAS CORUÑA
15/02/2018 19:30 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 59 - 58 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/02/2018 12:00 PELETEIRO 58 - 61 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
04/02/2018 10:00 ENSINO 70 - 37 MARISTAS CORUÑA
04/02/2018 12:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 53 - 77 BBCA PRAIA DO VILAR
04/02/2018 17:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 86 - 32 BASQUET CORUÑA LEYMA C
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/02/2018 12:00 MARISTAS CORUÑA 58 - 69 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA
10/02/2018 16:00 INSTITUTO ROSALIA PIO XII 67 - 38 FUNDICIONES REY CORTEGADA
10/02/2018 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA C 49 - 76 PELETEIRO
10/02/2018 20:00 ENSINO 71 - 67 BBCA PRAIA DO VILAR
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 12:00 PELETEIRO 84 - 24 MARISTAS CORUÑA
17/02/2018 16:00 BBCA PRAIA DO VILAR 51 - 61 INSTITUTO ROSALIA PIO XII
18/02/2018 12:00 FUNDICIONES REY CORTEGADA 57 - 44 BASQUET CORUÑA LEYMA C
18/02/2018 17:00 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 54 - 40 ENSINO

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis

 

ence