Deporte Galego

Calendario

2ª CADETE FEMININA
VIGO LIGA REGULAR G-E - VIGO
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
15/10/2017 10:00 C.B. REDONDELA 56 - 53 SEIS DO NADAL "B"
01/11/2017 10:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 68 - 51 CELTA ZORKA ROJO
03/11/2017 20:00 PBB "B" 24 - 37 C.B. NIGRAN
17/11/2017 19:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 46 - 37 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
04/12/2017 19:15 APÓSTOL 30 - 68 CELTA ZORKA CELESTE
06/12/2017 16:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 61 - 38 COLEXIO MARIANO
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 10:00 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 32 - 61 DECOMAR SEIS DO NADAL
21/10/2017 12:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 77 - 12 C.B. REDONDELA
21/10/2017 12:30 C.B. NIGRAN 35 - 30 COLEXIO MARIANO
22/10/2017 10:00 CELTA ZORKA CELESTE 56 - 30 PBB "B"
22/10/2017 12:00 CELTA ZORKA ROJO 61 - 31 APÓSTOL
22/10/2017 19:00 SEIS DO NADAL "B" 19 - 46 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 12:00 CELTA ZORKA CELESTE 50 - 51 CELTA ZORKA ROJO
28/10/2017 16:00 PBB "B" 51 - 54 COLEXIO MARIANO
28/10/2017 20:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 76 - 29 SEIS DO NADAL "B"
29/10/2017 10:00 C.B. REDONDELA 37 - 43 C.B. NIGRAN
29/10/2017 19:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 66 - 51 SALESIANOS GLP ABOGADOS
13/11/2017 19:30 APÓSTOL 42 - 30 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/11/2017 16:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 55 - 76 DECOMAR SEIS DO NADAL
04/11/2017 18:00 SEIS DO NADAL "B" 24 - 45 APÓSTOL
05/11/2017 10:00 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 26 - 65 CELTA ZORKA CELESTE
05/11/2017 10:00 C.B. NIGRAN 25 - 53 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
05/11/2017 16:30 COLEXIO MARIANO 57 - 39 C.B. REDONDELA
19/11/2017 10:00 CELTA ZORKA ROJO 68 - 30 PBB "B"
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 09:30 APÓSTOL 69 - 64 SALESIANOS GLP ABOGADOS
11/11/2017 10:00 PBB "B" 45 - 37 C.B. REDONDELA
11/11/2017 10:00 CELTA ZORKA ROJO 55 - 27 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
11/11/2017 12:00 CELTA ZORKA CELESTE 84 - 36 SEIS DO NADAL "B"
11/11/2017 18:45 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 63 - 30 COLEXIO MARIANO
12/11/2017 19:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 59 - 25 C.B. NIGRAN
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
18/11/2017 10:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 55 - 57 CELTA ZORKA CELESTE
18/11/2017 10:00 C.B. REDONDELA 30 - 64 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
18/11/2017 12:30 COLEXIO MARIANO 41 - 61 DECOMAR SEIS DO NADAL
18/11/2017 16:00 C.B. NIGRAN 39 - 27 APÓSTOL
18/11/2017 17:15 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 54 - 34 PBB "B"
18/11/2017 18:00 SEIS DO NADAL "B" 20 - 65 CELTA ZORKA ROJO
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 09:30 APÓSTOL 61 - 41 COLEXIO MARIANO
25/11/2017 10:00 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 47 - 33 SEIS DO NADAL "B"
26/11/2017 17:00 CELTA ZORKA CELESTE 69 - 17 C.B. NIGRAN
06/12/2017 10:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 100 - 20 C.B. REDONDELA
07/12/2017 16:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 70 - 72 CELTA ZORKA ROJO
19/01/2018 21:15 PBB "B" 47 - 42 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 09:30 C.B. REDONDELA 36 - 37 APÓSTOL
02/12/2017 10:30 COLEXIO MARIANO 39 - 79 CELTA ZORKA CELESTE
02/12/2017 12:00 SEIS DO NADAL "B" 54 - 48 PBB "B"
03/12/2017 10:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 50 - 53 DECOMAR SEIS DO NADAL
03/12/2017 12:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 40 - 24 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
03/12/2017 19:00 C.B. NIGRAN 47 - 48 CELTA ZORKA ROJO
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 10:00 COLEXIO MARIANO 44 - 80 CELTA ZORKA ROJO
16/12/2017 12:30 APÓSTOL 48 - 58 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
16/12/2017 16:00 PBB "B" 24 - 59 DECOMAR SEIS DO NADAL
16/12/2017 16:00 CELTA ZORKA CELESTE 77 - 28 C.B. REDONDELA
16/12/2017 20:00 SEIS DO NADAL "B" 20 - 52 SALESIANOS GLP ABOGADOS
17/12/2017 10:00 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 49 - 37 C.B. NIGRAN
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 10:00 C.B. REDONDELA 24 - 85 CELTA ZORKA ROJO
13/01/2018 12:00 PBB "B" 41 - 60 SALESIANOS GLP ABOGADOS
13/01/2018 12:30 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 60 - 43 COLEXIO MARIANO
13/01/2018 19:45 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 45 - 40 CELTA ZORKA CELESTE
14/01/2018 12:30 DECOMAR SEIS DO NADAL 72 - 29 APÓSTOL
14/01/2018 19:00 C.B. NIGRAN 58 - 22 SEIS DO NADAL "B"
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 10:00 APÓSTOL 60 - 56 PBB "B"
20/01/2018 11:00 CELTA ZORKA ROJO 53 - 39 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
20/01/2018 11:00 C.B. REDONDELA 14 - 49 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
20/01/2018 20:00 SEIS DO NADAL "B" 43 - 60 COLEXIO MARIANO
21/01/2018 19:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 52 - 33 C.B. NIGRAN
21/01/2018 19:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 54 - 44 CELTA ZORKA CELESTE
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/01/2018 16:00 COLEXIO MARIANO 35 - 63 SALESIANOS GLP ABOGADOS
27/01/2018 19:30 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 34 - 67 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
27/01/2018 20:00 SEIS DO NADAL "B" 48 - 50 C.B. REDONDELA
28/01/2018 17:30 CELTA ZORKA CELESTE 46 - 19 APÓSTOL
28/01/2018 19:00 C.B. NIGRAN 41 - 37 PBB "B"
03/03/2018 16:00 CELTA ZORKA ROJO 50 - 55 DECOMAR SEIS DO NADAL
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/02/2018 21:00 COLEXIO MARIANO 42 - 51 C.B. NIGRAN
03/02/2018 16:00 C.B. REDONDELA 38 - 60 SALESIANOS GLP ABOGADOS
03/02/2018 18:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 52 - 34 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
03/02/2018 18:15 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 75 - 37 SEIS DO NADAL "B"
04/02/2018 09:30 APÓSTOL 38 - 46 CELTA ZORKA ROJO
16/03/2018 21:15 PBB "B" 16 - 46 CELTA ZORKA CELESTE
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 10:30 SALESIANOS GLP ABOGADOS 47 - 48 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
17/02/2018 18:45 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 49 - 30 APÓSTOL
18/02/2018 10:00 C.B. NIGRAN 64 - 25 C.B. REDONDELA
18/02/2018 17:00 CELTA ZORKA ROJO 38 - 56 CELTA ZORKA CELESTE
18/02/2018 19:30 COLEXIO MARIANO 41 - 47 PBB "B"
18/02/2018 20:00 SEIS DO NADAL "B" 22 - 68 DECOMAR SEIS DO NADAL
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
22/02/2018 19:30 APÓSTOL 56 - 40 SEIS DO NADAL "B"
24/02/2018 20:00 PBB "B" 28 - 67 CELTA ZORKA ROJO
25/02/2018 11:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 48 - 35 C.B. NIGRAN
25/02/2018 17:00 CELTA ZORKA CELESTE 61 - 40 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
25/02/2018 19:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 62 - 37 SALESIANOS GLP ABOGADOS
02/04/2018 19:00 C.B. REDONDELA 35 - 37 COLEXIO MARIANO
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/03/2018 12:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 57 - 28 APÓSTOL
03/03/2018 18:15 COLEXIO MARIANO 35 - 41 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
04/03/2018 11:00 C.B. REDONDELA 47 - 56 PBB "B"
04/03/2018 17:00 C.B. NIGRAN 19 - 48 DECOMAR SEIS DO NADAL
04/03/2018 20:00 SEIS DO NADAL "B" 24 - 78 CELTA ZORKA CELESTE
04/04/2018 20:45 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 34 - 62 CELTA ZORKA ROJO
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/03/2018 09:30 CELTA ZORKA CELESTE 74 - 45 SALESIANOS GLP ABOGADOS
10/03/2018 18:00 PBB "B" 55 - 44 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
17/03/2018 10:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 82 - 35 C.B. REDONDELA
17/03/2018 11:00 APÓSTOL 31 - 36 C.B. NIGRAN
25/03/2018 19:00 CELTA ZORKA ROJO 85 - 22 SEIS DO NADAL "B"
16/04/2018 19:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 42 - 21 COLEXIO MARIANO
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 11:00 CELTA ZORKA ROJO 49 - 47 SALESIANOS GLP ABOGADOS
17/03/2018 20:00 SEIS DO NADAL "B" 24 - 49 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
18/03/2018 12:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 55 - 38 PBB "B"
18/03/2018 12:30 C.B. REDONDELA 24 - 89 DECOMAR SEIS DO NADAL
18/03/2018 17:00 C.B. NIGRAN 24 - 58 CELTA ZORKA CELESTE
14/04/2018 09:30 COLEXIO MARIANO 55 - 36 APÓSTOL
Xornada 19
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
24/03/2018 12:30 CELTA ZORKA CELESTE 92 - 31 COLEXIO MARIANO
24/03/2018 16:00 APÓSTOL 45 - 35 C.B. REDONDELA
24/03/2018 18:00 CELTA ZORKA ROJO 71 - 44 C.B. NIGRAN
24/03/2018 20:00 PBB "B" 44 - 27 SEIS DO NADAL "B"
25/03/2018 10:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 65 - 35 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
07/04/2018 19:00 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 54 - 39 SALESIANOS GLP ABOGADOS
Xornada 20
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/04/2018 10:00 CELTA ZORKA ROJO 78 - 37 COLEXIO MARIANO
07/04/2018 12:30 C.B. REDONDELA 27 - 83 CELTA ZORKA CELESTE
07/04/2018 18:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 44 - 17 APÓSTOL
07/04/2018 20:00 DECOMAR SEIS DO NADAL 65 - 45 PBB "B"
08/04/2018 16:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 70 - 17 SEIS DO NADAL "B"
08/04/2018 19:00 C.B. NIGRAN 43 - 47 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
Xornada 21
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/04/2018 11:00 SALESIANOS GLP ABOGADOS 64 - 30 PBB "B"
14/04/2018 11:00 COLEXIO MARIANO 54 - 55 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO
15/04/2018 10:00 CELTA ZORKA CELESTE 58 - 24 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO
15/04/2018 11:00 APÓSTOL 37 - 67 DECOMAR SEIS DO NADAL
15/04/2018 12:00 CELTA ZORKA ROJO 77 - 26 C.B. REDONDELA
15/04/2018 20:00 SEIS DO NADAL "B" 36 - 47 C.B. NIGRAN
Xornada 22
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/04/2018 18:00 C.B.BAIONA ROJO-TORVIGO 47 - 53 CELTA ZORKA ROJO
21/04/2018 18:00 C.B. NIGRAN 41 - 61 SALESIANOS GLP ABOGADOS
21/04/2018 19:45 C.B. BAIONA AZUL-TORVIGO 73 - 41 C.B. REDONDELA
22/04/2018 10:00 PBB "B" 47 - 51 APÓSTOL
22/04/2018 12:00 COLEXIO MARIANO 58 - 35 SEIS DO NADAL "B"
22/04/2018 19:00 CELTA ZORKA CELESTE 52 - 55 DECOMAR SEIS DO NADAL

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327   concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka