Deporte Galego

Calendario

LIGA 2ª DIVISION FEMININA
A CORUÑA - NORTE
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/10/2017 18:00 BALIDEA FONTIÑAS 65 - 35 ADFRO
14/10/2017 20:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 42 - 36 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
15/10/2017 17:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 68 - 51 AX SAGRADO CORAZON
15/10/2017 17:00 PRONE LUGO 32 - 40 CB LARACHA NOVA FACIAL
15/10/2017 19:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 56 - 64 CULLEREDO
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/10/2017 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 45 - 43 CLUB BALONCESTO DO LEA
22/10/2017 17:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 52 - 68 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
22/10/2017 19:00 CULLEREDO 69 - 34 BALIDEA FONTIÑAS
22/10/2017 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 27 - 67 BASQUET CORUÑA LEYMA S
22/10/2017 19:00 AX SAGRADO CORAZON 72 - 32 PRONE LUGO
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/10/2017 20:00 BALIDEA FONTIÑAS 60 - 30 SANTO DOMINGO BETANZOS
29/10/2017 12:00 ADFRO 35 - 89 CULLEREDO
29/10/2017 17:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 61 - 36 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
29/10/2017 17:00 PRONE LUGO 23 - 50 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
01/11/2017 16:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 86 - 26 CB LARACHA NOVA FACIAL
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
04/11/2017 20:00 AX SAGRADO CORAZON 45 - 73 BASQUET CORUÑA LEYMA S
05/11/2017 10:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 48 - 47 ADFRO
05/11/2017 19:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 40 - 63 BALIDEA FONTIÑAS
06/12/2017 12:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 67 - 33 PRONE LUGO
24/02/2018 20:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 56 - 28 CLUB BALONCESTO DO LEA
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
11/11/2017 16:00 PRONE LUGO 22 - 63 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
11/11/2017 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 61 - 62 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
11/11/2017 18:00 BALIDEA FONTIÑAS 74 - 32 AX SAGRADO CORAZON
11/11/2017 18:00 CULLEREDO 93 - 16 SANTO DOMINGO BETANZOS
04/03/2018 19:00 ADFRO 24 - 58 CB LARACHA NOVA FACIAL
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
15/11/2017 20:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 34 - 78 CULLEREDO
18/11/2017 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 34 - 53 BALIDEA FONTIÑAS
18/11/2017 20:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 44 - 57 BASQUET CORUÑA LEYMA S
19/11/2017 12:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 52 - 24 PRONE LUGO
16/12/2017 20:00 AX SAGRADO CORAZON 50 - 56 ADFRO
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
25/11/2017 20:00 BALIDEA FONTIÑAS 52 - 48 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
26/11/2017 12:00 ADFRO 22 - 51 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
26/11/2017 19:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 49 - 53 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
26/11/2017 19:00 CULLEREDO 69 - 16 AX SAGRADO CORAZON
26/11/2017 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 34 - 45 CB LARACHA NOVA FACIAL
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
02/12/2017 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 27 - 61 CULLEREDO
02/12/2017 16:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 56 - 57 BALIDEA FONTIÑAS
02/12/2017 20:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 37 - 46 ADFRO
02/12/2017 20:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 52 - 56 BASQUET CORUÑA LEYMA S
03/12/2017 17:00 AX SAGRADO CORAZON 64 - 42 SANTO DOMINGO BETANZOS
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
26/11/2017 12:00 BALIDEA FONTIÑAS 49 - 50 CLUB BALONCESTO DO LEA
10/12/2017 12:00 ADFRO 28 - 87 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
26/01/2018 21:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 31 - 75 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
28/01/2018 10:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 70 - 35 PRONE LUGO
04/03/2018 19:15 CULLEREDO 62 - 37 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
08/04/2018 19:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 56 - 52 AX SAGRADO CORAZON
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/12/2017 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 57 - 39 CB LARACHA NOVA FACIAL
16/12/2017 16:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 56 - 72 CULLEREDO
16/12/2017 20:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 64 - 30 SANTO DOMINGO BETANZOS
17/12/2017 12:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 62 - 25 ADFRO
17/12/2017 17:00 PRONE LUGO 25 - 42 BALIDEA FONTIÑAS
Xornada 11
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
13/01/2018 20:00 AX SAGRADO CORAZON 33 - 63 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
14/01/2018 12:00 ADFRO 43 - 49 PRONE LUGO
14/01/2018 19:00 CULLEREDO 57 - 36 CLUB BALONCESTO DO LEA
14/01/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 26 - 78 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
14/01/2018 19:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 49 - 52 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
Xornada 12
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
20/01/2018 18:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 53 - 44 AX SAGRADO CORAZON
20/01/2018 18:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 70 - 24 CB LARACHA NOVA FACIAL
21/01/2018 17:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 80 - 27 SANTO DOMINGO BETANZOS
21/01/2018 17:00 PRONE LUGO 38 - 58 CULLEREDO
21/01/2018 19:30 BASQUET CORUÑA LEYMA S 60 - 33 BALIDEA FONTIÑAS
Xornada 13
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/01/2018 17:00 AX SAGRADO CORAZON 34 - 68 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
28/01/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 36 - 48 PRONE LUGO
28/01/2018 19:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 42 - 43 CLUB BALONCESTO DO LEA
21/03/2018 21:15 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 43 - 40 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
25/03/2018 12:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 67 - 20 ADFRO
Xornada 14
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
03/02/2018 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 29 - 53 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
03/02/2018 16:00 AX SAGRADO CORAZON 35 - 34 CLUB BALONCESTO DO LEA
03/02/2018 20:00 CULLEREDO 71 - 35 BASQUET CORUÑA LEYMA S
04/02/2018 12:00 ADFRO 40 - 71 BALIDEA FONTIÑAS
24/03/2018 20:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 48 - 33 PRONE LUGO
Xornada 15
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/02/2018 20:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 70 - 35 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
11/02/2018 12:00 PRONE LUGO 39 - 35 AX SAGRADO CORAZON
11/02/2018 19:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 77 - 22 SANTO DOMINGO BETANZOS
11/02/2018 19:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 62 - 35 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
21/02/2018 21:00 BALIDEA FONTIÑAS 42 - 72 CULLEREDO
Xornada 16
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/02/2018 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 43 - 37 PRONE LUGO
17/02/2018 20:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 38 - 54 CLUB BALONCESTO DO LEA
18/02/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 20 - 73 BALIDEA FONTIÑAS
18/02/2018 20:00 CULLEREDO 69 - 7 ADFRO
23/02/2018 22:15 CB LARACHA NOVA FACIAL 71 - 62 BASQUET CORUÑA LEYMA S
Xornada 17
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/11/2017 17:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 58 - 62 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
24/02/2018 18:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 64 - 28 AX SAGRADO CORAZON
25/02/2018 12:00 ADFRO 30 - 42 SANTO DOMINGO BETANZOS
25/02/2018 17:00 PRONE LUGO 52 - 22 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
21/03/2018 21:30 BALIDEA FONTIÑAS 70 - 66 CB LARACHA NOVA FACIAL
Xornada 18
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/11/2017 19:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 53 - 42 ADFRO
03/03/2018 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 37 - 56 BASQUET CORUÑA LEYMA S
03/03/2018 20:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 65 - 28 PRONE LUGO
04/03/2018 19:00 AX SAGRADO CORAZON 54 - 53 BALIDEA FONTIÑAS
09/03/2018 21:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 23 - 65 CULLEREDO
Xornada 19
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
10/03/2018 18:00 BALIDEA FONTIÑAS 63 - 49 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
15/03/2018 21:30 CULLEREDO 82 - 41 CB LARACHA NOVA FACIAL
29/04/2018 19:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 47 - 40 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
01/05/2018 17:00 PRONE LUGO 21 - 49 CLUB BALONCESTO DO LEA
05/05/2018 18:00 ADFRO 35 - 45 AX SAGRADO CORAZON
Xornada 20
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
17/03/2018 16:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 58 - 59 BASQUET CORUÑA LEYMA S
17/03/2018 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 48 - 31 ADFRO
17/03/2018 18:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 46 - 57 BALIDEA FONTIÑAS
17/03/2018 20:00 AX SAGRADO CORAZON 32 - 76 CULLEREDO
18/03/2018 19:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 59 - 33 SANTO DOMINGO BETANZOS
Xornada 21
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
08/04/2018 10:00 BALIDEA FONTIÑAS 44 - 63 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
08/04/2018 12:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 40 - 49 AX SAGRADO CORAZON
08/04/2018 12:00 ADFRO 29 - 58 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
08/04/2018 19:00 CULLEREDO 63 - 28 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
08/04/2018 20:00 BASQUET CORUÑA LEYMA S 54 - 39 CLUB BALONCESTO DO LEA
Xornada 22
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/04/2018 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 64 - 25 SANTO DOMINGO BETANZOS
14/04/2018 18:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 78 - 16 ADFRO
14/04/2018 20:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 33 - 85 CULLEREDO
14/04/2018 20:00 AX SAGRADO CORAZON 38 - 44 CB LARACHA NOVA FACIAL
15/04/2018 10:00 PRONE LUGO 36 - 50 BASQUET CORUÑA LEYMA S
15/04/2018 16:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 57 - 35 BALIDEA FONTIÑAS
Xornada 23
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
21/04/2018 16:00 BALIDEA FONTIÑAS 48 - 40 PRONE LUGO
22/04/2018 12:00 ADFRO 14 - 76 CLUB BALONCESTO DO LEA
22/04/2018 19:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 18 - 47 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
22/04/2018 19:00 CULLEREDO 55 - 57 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
22/04/2018 20:30 CB LARACHA NOVA FACIAL 47 - 43 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
Xornada 24
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
28/04/2018 16:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 81 - 23 SANTO DOMINGO BETANZOS
28/04/2018 16:00 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN 66 - 41 AX SAGRADO CORAZON
29/04/2018 17:00 PRONE LUGO 56 - 26 ADFRO
29/04/2018 17:00 CLUB BALONCESTO DO LEA 39 - 77 CULLEREDO
01/05/2018 19:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 53 - 43 CB LARACHA NOVA FACIAL
Xornada 25
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
05/05/2018 16:00 BALIDEA FONTIÑAS 45 - 48 BASQUET CORUÑA LEYMA S
06/05/2018 12:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 36 - 52 CLUB BALONCESTO DO LEA
06/05/2018 17:00 AX SAGRADO CORAZON 44 - 45 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES
06/05/2018 17:00 CB LARACHA NOVA FACIAL 38 - 45 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA
06/05/2018 19:00 CULLEREDO 60 - 17 PRONE LUGO
Xornada 26
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
12/05/2018 16:00 COMPAÑÍA DE MARÍA CURVES 38 - 56 ZABBA ZAPATERÍA OTERO CARTIÓN
12/05/2018 18:00 VÁZQUEZ Y REINO BASKET XIRIA 75 - 21 AX SAGRADO CORAZON
13/05/2018 12:00 ADFRO 32 - 50 BASQUET CORUÑA LEYMA S
13/05/2018 17:00 PRONE LUGO 40 - 33 SANTO DOMINGO BETANZOS
13/05/2018 19:30 CLUB BALONCESTO DO LEA 45 - 42 CB LARACHA NOVA FACIAL

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  cropped LOGO REDES 7 concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka