Deporte Galego

Calendario

PREMINIBASKET FEMENINO
CORUÑA L. R. 2ª FASE - A-1
Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Xornada 1
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
27/04/2019 09:30 BASQUET CORUÑA LEYMA U10 57 - 7 COMPAÑIA DE MARIA A
27/04/2019 11:00 DOMINICOS 54 - 31 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO
28/04/2019 11:00 ESCLAVAS 5 - 55 KFC CULLE
Xornada 2
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/02/2019 19:15 KFC CULLE 76 - 31 BASQUET CORUÑA LEYMA U10
10/02/2019 11:00 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO 58 - 42 ESCLAVAS
10/02/2019 16:15 COMPAÑIA DE MARIA A 48 - 77 DOMINICOS
Xornada 3
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/02/2019 12:30 BASQUET CORUÑA LEYMA U10 54 - 3 DOMINICOS
17/02/2019 09:30 ESCLAVAS 28 - 59 COMPAÑIA DE MARIA A
17/02/2019 19:15 KFC CULLE 52 - 1 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO
Xornada 4
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/02/2019 09:30 DOMINICOS 50 - 36 ESCLAVAS
23/02/2019 12:30 BASQUET CORUÑA LEYMA U10 64 - 12 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO
24/02/2019 12:30 COMPAÑIA DE MARIA A 9 - 59 KFC CULLE
Xornada 5
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
09/03/2019 11:00 ESCLAVAS 0 - 50 BASQUET CORUÑA LEYMA U10
09/03/2019 12:30 KFC CULLE 50 - 0 DOMINICOS
10/03/2019 17:45 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO 73 - 30 COMPAÑIA DE MARIA A
Xornada 6
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
16/03/2019 11:00 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO 12 - 62 DOMINICOS
16/03/2019 17:45 COMPAÑIA DE MARIA A 28 - 68 BASQUET CORUÑA LEYMA U10
16/03/2019 17:45 KFC CULLE 53 - 2 ESCLAVAS
Xornada 7
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
23/03/2019 09:30 BASQUET CORUÑA LEYMA U10 24 - 75 KFC CULLE
23/03/2019 12:30 DOMINICOS 56 - 60 COMPAÑIA DE MARIA A
24/03/2019 16:15 ESCLAVAS 23 - 44 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO
Xornada 8
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
30/03/2019 11:00 COMPAÑIA DE MARIA A 50 - 0 ESCLAVAS
30/03/2019 11:00 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO 10 - 70 KFC CULLE
06/04/2019 11:00 DOMINICOS 23 - 61 BASQUET CORUÑA LEYMA U10
Xornada 9
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
07/04/2019 12:30 ESCLAVAS 24 - 40 DOMINICOS
07/04/2019 19:15 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO 2 - 55 BASQUET CORUÑA LEYMA U10
07/04/2019 19:15 KFC CULLE 51 - 0 COMPAÑIA DE MARIA A
Xornada 10
Data Equipo Local Resultado Equipo Visitante Detalles
14/04/2019 16:15 BASQUET CORUÑA LEYMA U10 69 - 18 ESCLAVAS
14/04/2019 17:45 DOMINICOS 2 - 52 KFC CULLE
28/04/2019 16:15 COMPAÑIA DE MARIA A 56 - 27 JESUITINAS BENJAMIN FEMENINO

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327   concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka