Deporte Galego

Calendario mensual CLUB BALONCESTO CULLEREDO

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en PABELLÓN O BURGO
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
03/04/2021 12:00 HIERROS FERREIRO AXSC 1ª DIV. CADETE MASCULINA
10/04/2021 10:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U15 2ª DIVISION CADETE FEMININA
10/04/2021 12:30 Club Ourense Baloncesto 1ª DIV. CADETE MASCULINA
10/04/2021 16:00 BÁSQUET CORUÑA LEYMA C 1ª DIV. CADETE FEMININO
10/04/2021 18:30 CLUB BALONCESTO CAMBRE 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
11/04/2021 10:00 INSTITUTO ROSALIA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
11/04/2021 16:30 BOSCO SALESIANOS 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
11/04/2021 19:00 CALASANCIAS 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
16/04/2021 00:00 Esclavas Blanco 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
16/04/2021 00:00 Carnicería Daniel Artai 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
16/04/2021 00:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
16/04/2021 00:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U11 MINIBASKET FEMENINA
17/04/2021 10:00 BAXI Ferrol 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
18/04/2021 17:00 SIGALTEC 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
18/04/2021 19:00 BÁSQUET CORUÑA LEYMA S 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
23/04/2021 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA AZUL 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
23/04/2021 00:00 BASQUET CORUÑA U14 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
24/04/2021 16:00 MARISTAS CORUÑA 1ª DIV. CADETE FEMININO
25/04/2021 00:00 Esclavas Trebóns 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
30/04/2021 00:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 2ª DIVISION CADETE FEMININA
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/04/2021 09:30 Maristas Coruña MINIBASKET FEMENINA
10/04/2021 16:30 Esclavas Blanco PREMINIBASKET FEMENINO
11/04/2021 11:15 COMPAÑÍA DE MARÍA AZUL MINIBASKET MASCULINA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
10/04/2021 10:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
10/04/2021 19:00 Esclavas Blanco 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
11/04/2021 10:00 Carnicería Daniel Artai 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
11/04/2021 11:15 GOLFIÑOS PREMINIBASKET MASCULINO
11/04/2021 16:30 MONTROVE MINIBASKET FEMENINA
17/04/2021 00:00 Esclavas MINIBASKET FEMENINA
17/04/2021 10:00 INSTITUTO ROSALIA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
17/04/2021 10:00 BÁSQUET CORUÑA MINI U12 MINIBASKET MASCULINA
17/04/2021 16:00 Club Ourense Baloncesto 1ª DIV. CADETE MASCULINA
18/04/2021 10:00 BÁSQUET CORUÑA LEYMA C 1ª DIV. CADETE FEMININO
18/04/2021 10:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U15 2ª DIVISION CADETE FEMININA
18/04/2021 10:00 Maristas Coruña MINIBASKET MASCULINA
18/04/2021 17:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
24/04/2021 10:00 PBB A 1ª DIV. CADETE MASCULINA
24/04/2021 18:00 SIGALTEC 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
25/04/2021 10:00 SANTO DOMINGO BETANZOS 2ª DIVISION CADETE FEMININA
25/04/2021 19:00 BÁSQUET CORUÑA LEYMA S 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
30/04/2021 00:00 COMPAÑÍA DE MARÍA AZUL 2ª DIV. INFANTIL FEMININA

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  Logo Ufedega AVATAR RRSS concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka