Deporte Galego

Calendario mensual ESTUDIANTES LUGO

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en PAZO ANEXO 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
01/02/2020 10:00 ENSINO LUGO 05 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
01/02/2020 10:00 ENSINO LUGO 05 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
01/02/2020 12:00 ELEMATIC LOURENZÁ 2ª DIVISION CADETE FEMININA
02/02/2020 19:00 A. X. SAGRADO CORAZÓN 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
08/02/2020 16:00 CB RÍA DE RIBADEO 1ª DIV. CADETE MASCULINA
08/02/2020 18:00 DURÁN MAQUINARIA ENSINO 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
09/02/2020 10:00 KFC COSTA ARTABRA PRE-INFANTIL MASCULINA
09/02/2020 12:00 BASQUET CORUÑA I 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
10/02/2020 20:45 ENSINO GALEN 2ª DIVISION CADETE FEMININA
15/02/2020 09:30 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA AZUL MINIBASKET MASCULINA
15/02/2020 16:00 Maristas Coruña 1ª DIV. CADETE FEMININO
15/02/2020 18:00 KFC COSTA ARTABRA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
16/02/2020 10:00 A. X. SAGRADO CORAZÓN 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
28/02/2020 00:00 MGR C.B. Sarria 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
28/02/2020 00:00 Ensino Lugo PREMINIBASKET MASCULINO
29/02/2020 00:00 Club Deportivo María Auxiliadora La Caseta de la Barra PREMINIBASKET FEMENINO
29/02/2020 00:00 CIDADE DE LUGO PREMINIBASKET MASCULINO
29/02/2020 10:00 CB RÍA DE RIBADEO 1ª DIV. MINIBASKET MASC
29/02/2020 12:00 PIO XII ROSALÍA 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
Partidos como LOCAL en PALOMAR
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
01/02/2020 11:00 FRANCISCANOS PREMINIBASKET FEMENINO
01/02/2020 12:30 MARISTAS LUGO 09 MINIBASKET MASCULINA
01/02/2020 12:30 MARISTAS LUGO 09 MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en FRIGSA 2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
01/02/2020 18:30 Asoc. A Mariña Burela E. M. benj masc PREMINIBASKET MASCULINO
08/02/2020 12:00 CIDADE DE LUGO PREMINIBASKET FEMENINO
08/02/2020 18:30 MARISTAS LUGO 09 MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en PAZO ANEXO 2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
01/02/2020 20:00 Acad. A mariña Burela inf masc. 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
02/02/2020 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
08/02/2020 16:00 KFC CULLEREDO 1ª DIV. CADETE FEMININO
09/02/2020 12:00 KFC COSTA ARTABRA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
15/02/2020 11:00 MGR C.B. Sarria 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
16/02/2020 12:00 PELETEIRO 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
16/02/2020 19:00 CALASANCIAS 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
21/02/2020 21:15 DISTRIBUCIONES CARREIRAS SAN CIPRIAN 1ª DIV. CADETE MASCULINA
23/02/2020 19:00 A. X. SAGRADO CORAZÓN 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
25/02/2020 12:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U13 PRE-INFANTIL FEMININA
28/02/2020 00:00 TIRSO DE MOLINA 2ª DIVISION CADETE FEMININA
28/02/2020 00:00 Trebóns Basket Club 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
29/02/2020 18:00 BOSCO SALESIANOS 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
Partidos como LOCAL en FRIGSA
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
02/02/2020 12:00 CB RÍA DE RIBADEO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
09/02/2020 10:30 ENSINO LUGO 04 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
15/02/2020 10:30 CB RÍA DE RIBADEO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
Partidos como LOCAL en FRIGSA 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
08/02/2020 12:00 ESTUDIANTES LARANXA LUGO LEYMA NATURA PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en MARCOTE
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
25/02/2020 17:00 COLEXIO MARIANO 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
01/02/2020 12:00 GRUPO JUNQUERA 1ª DIV. INFANTIL FEMININA
01/02/2020 12:00 VISTAÓPTICA, Basket Ferrol 1ª DIV. CADETE MASCULINA
01/02/2020 12:00 ARINGAL Ingenieros, Basket Ferrol PRE-INFANTIL MASCULINA
01/02/2020 12:00 BALONCESTO NARÓN 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
02/02/2020 17:00 C.B. TUI MASCATO 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
02/02/2020 19:00 Maristas Coruña 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
08/02/2020 10:30 IF Podología C.B. Sarria 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
08/02/2020 10:30 CIDADE DE LUGO-FINGOI MINIBASKET MASCULINA
08/02/2020 12:00 ESTUDIANTES VERDE LUGO LEYMA NATURA PREMINIBASKET MASCULINO
08/02/2020 12:00 Carferlo Club Baloncesto Viveiro 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
08/02/2020 18:00 BV ASESORES LOS ROSALES PRE-INFANTIL FEMININA
09/02/2020 10:00 ENSINO LUGO 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
09/02/2020 12:00 CB CELTAS FOZ 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
09/02/2020 12:00 KFC COSTA ARTABRA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
09/02/2020 12:00 CB CELTAS FOZ 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
09/02/2020 19:00 KFC CULLEREDO 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
09/02/2020 19:00 KFC CULLEREDO 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
11/02/2020 19:00 CAFES CANDELAS ENSINO 1ª DIV. CADETE FEMININO
15/02/2020 09:30 Ensino Lugo PREMINIBASKET MASCULINO
15/02/2020 09:30 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA VERMELLO MINIBASKET MASCULINA
15/02/2020 09:45 MGR C.B. Sarria PREMINIBASKET FEMENINO
15/02/2020 10:00 PONTUMIO O PEDREXAL 2ª DIVISION CADETE FEMININA
15/02/2020 11:00 Oral Design C.B. Sarria 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
15/02/2020 12:30 MARIA T MARTINEZ DENTAL C.B. SARRIA 2ª DIVISION JUNIOR FEMININA
15/02/2020 20:00 ENSINO LUGO 1ª DIV. CADETE MASCULINA
16/02/2020 11:00 CAMPUS OURENSE EDO BLANCO AMOR 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
16/02/2020 12:00 KFC COSTA ARTABRA 1ª DIV. MINIBASKET MASC
16/02/2020 12:00 PELETEIRO 1ª DIV. MINIBASKET FEM.
16/02/2020 17:00 Acad. A Mariña Burela pre-inf fem PRE-INFANTIL FEMININA
16/02/2020 17:00 CELTAS GASOLEOS EUGENIA PRE-INFANTIL MASCULINA
18/02/2020 20:15 DURAN MAQUINARIA ENSINO 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
19/02/2020 19:30 INSTITUTO ROSALIA 1ª DIV. CADETE FEMININO
22/02/2020 12:00 Carferlo Club Baloncesto Viveiro 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
22/02/2020 16:00 CLB 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
22/02/2020 18:00 SIGALTEC 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
23/02/2020 12:00 CENOR OBRADOIRO CAB 1ª DIV. INFANTIL MASCULINA
26/02/2020 12:00 Compañia de maria 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
28/02/2020 18:30 Galén Ensino PREMINIBASKET MASCULINO
29/02/2020 00:00 KFC SHARKS 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
29/02/2020 12:00 SEGUROS RAMOS FRAGA, Basket Ferrol 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
29/02/2020 17:00 CIDADE DE LUGO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  cropped LOGO REDES 7 concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka