Deporte Galego

Calendario mensual ENSINO LUGO CLUB DE BALONCESTO

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en PAZO ANEXO 2
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
09/04/2021 18:00 MARISTAS LUGO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
10/04/2021 09:30 ESTUDIANTES VERDE LUGO LEYMA NATURA PREMINIBASKET MASCULINO
18/04/2021 16:30 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
18/04/2021 18:30 BOSCO SALESIANOS 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
23/04/2021 00:00 Club Baloncesto Viveiro MINIBASKET FEMENINA
23/04/2021 00:00 ENSINO LUGO B 2ª DIVISION CADETE FEMININA
25/04/2021 00:00 MARISTAS LUGO MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en SEMINARIO MENOR
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/04/2021 11:30 DIMOLK BASKET XIRIA ARTAI 2ª DIVISION FEMININA
10/04/2021 16:30 MARISTAS CORUÑA PRE-INFANTIL FEMININA
11/04/2021 12:00 CB ALLARIZ-REALE SEGUROS OURENSE 1ª DIV. CADETE FEMININO
11/04/2021 18:30 Obradoiro Peleteiro 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
17/04/2021 16:30 BALIDEA OBRADOIRO 1ª DIV. CADETE MASCULINA
17/04/2021 19:00 WEST COSTA ARTABRA 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
18/04/2021 18:30 Club Ourense Baloncesto 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
23/04/2021 20:15 KFC COSTA ARTABRA 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
24/04/2021 16:30 BÁSQUET CORUÑA C 1ª DIV. CADETE MASCULINA
30/04/2021 20:15 BOSCO SALESIANOS "05" 1ª DIV. CADETE MASCULINA
Partidos como LOCAL en FRIGSA 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/04/2021 12:00 NETEX, Basket Ferrol 1ª DIV. MINIBASKET MASC
11/04/2021 12:00 ROSALÍA DE CASTRO LUGO PREMINIBASKET MASCULINO
Partidos como LOCAL en PAZO ANEXO 1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
11/04/2021 09:30 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA 2ª DIVISION CADETE FEMININA
18/04/2021 18:30 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
Partidos como LOCAL en FRIGSA
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
30/04/2021 19:15 ENSINO LUGO 2ª DIVISION CADETE FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
10/04/2021 11:15 ESTUDIANTES LUGO LEYMA NATURA AZUL MINIBASKET MASCULINA
10/04/2021 16:30 BALIDEA OBRADOIRO 1ª DIV. CADETE MASCULINA
11/04/2021 10:30 Club Baloncesto Viveiro 2ª DIVISION CADETE FEMININA
11/04/2021 12:00 Club Baloncesto Viveiro MINIBASKET FEMENINA
11/04/2021 19:00 MARISTAS CORUÑA 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
17/04/2021 10:30 ESTUDIANTES VERDE LUGO LEYMA NATURA PREMINIBASKET MASCULINO
17/04/2021 12:00 CB ALLARIZ-REALE SEGUROS OURENSE 1ª DIV. CADETE FEMININO
17/04/2021 12:00 ROSALÍA DE CASTRO LUGO PREMINIBASKET MASCULINO
17/04/2021 12:30 MARISTAS CORUÑA PRE-INFANTIL FEMININA
17/04/2021 18:00 NETEX, Basket Ferrol 1ª DIV. MINIBASKET MASC
23/04/2021 00:00 ENSINO LUGO 2ª DIVISION CADETE FEMININA
23/04/2021 23:00 ESTUDIANTES VERDE LUGO LEYMA NATURA PREMINIBASKET MASCULINO
24/04/2021 11:00 ROSALÍA DE CASTRO LUGO PREMINIBASKET MASCULINO
24/04/2021 12:00 BOSCO SALESIANOS 1ª DIV. JUNIOR FEMININA
24/04/2021 12:00 Club Ourense Baloncesto 1ª DIV. JUNIOR MASCULINA
24/04/2021 18:00 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
24/04/2021 20:00 WEST COSTA ARTABRA 1ª DIV. AUTONÓMICA FEMININA
25/04/2021 12:00 BOSCO SALESIANOS "05" 1ª DIV. CADETE MASCULINA
25/04/2021 17:00 CLUB BALONCESTO RIA DE RIBADEO 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
30/04/2021 19:15 ENSINO LUGO B 2ª DIVISION CADETE FEMININA

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  Logo Ufedega AVATAR RRSS concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka