Deporte Galego

Calendario mensual C.B. COMPAÑIA DE MARIA

Pendiente
Xogado
Comité
Suspendido
Aprazado
Avanzado
Info
Acta
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-3
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
10/04/2021 13:00 MONTROVE PREMINIBASKET MASCULINO
10/04/2021 16:30 SANTO DOMINGO BETANZOS MINIBASKET MASCULINA
17/04/2021 11:15 BÁSQUET CORUÑA MINI 09 MINIBASKET MASCULINA
Partidos como LOCAL en AGRA II. P-1
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
11/04/2021 09:30 Esclavas MINIBASKET FEMENINA
11/04/2021 13:00 BÁSQUET CORUÑA MINI U12 MINIBASKET MASCULINA
17/04/2021 18:15 MONTROVE MINIBASKET FEMENINA
Partidos como LOCAL en PABELLÓN COLEGIO CÍA. DE MARÍA
Data Equipo Visitante Categoría Detalles
11/04/2021 10:00 CALASANZ 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
11/04/2021 12:30 BASQUET CORUÑA LEYMA U14/13 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
11/04/2021 16:30 ESCLAVAS 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
11/04/2021 19:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIVISION CADETE FEMININA
17/04/2021 19:00 TURISMO CARBALLO BASKET XIRIA 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
18/04/2021 16:30 CLUB BALONCESTO CAMBRE 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
18/04/2021 19:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
23/04/2021 00:00 DENTAL NOA GARCÍA BASKET XIRIA 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
25/04/2021 00:00 BÁSQUET CORUÑA 03/04 2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
30/04/2021 00:00 Esclavas Azul 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
30/04/2021 00:00 KFC CULLEREDO 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
30/04/2021 00:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U15 2ª DIVISION CADETE FEMININA
Partidos como VISITANTE
Data Equipo Local Categoría Detalles
10/04/2021 10:00 CLUB BALONCESTO CAMBRE 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
10/04/2021 18:15 CB ARTEIXO DUACODE PREMINIBASKET MASCULINO
10/04/2021 19:30 TURISMO CARBALLO BASKET XIRIA 2ª DIVISION CADETE MASCULINA
11/04/2021 11:15 KFC CULLEREDO AMARILLO MINIBASKET MASCULINA
11/04/2021 12:00 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIVISION JUNIOR MASCULINO
17/04/2021 09:30 Maristas Coruña MINIBASKET FEMENINA
17/04/2021 16:30 CB ARTEIXO DUACODE 2ª DIVISION CADETE FEMININA
17/04/2021 19:00 ESCLAVAS 2ª DIV. INFANTIL MASCULINA
18/04/2021 09:30 ESCLAVAS MINIBASKET MASCULINA
18/04/2021 10:00 CALASANZ 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
18/04/2021 11:15 CALASANZ MINIBASKET MASCULINA
18/04/2021 17:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U14/13 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
23/04/2021 00:00 KFC CULLEREDO 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
24/04/2021 12:30 Esclavas Azul 2ª DIV. INFANTIL FEMININA
25/04/2021 10:00 BASQUET CORUÑA LEYMA U15 2ª DIVISION CADETE FEMININA

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  Logo Ufedega AVATAR RRSS concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka