Deporte Galego

#FEBCadeteM2021: Resultados Galegos na Fase Previa

  • 18 Xuño 2021 |

Os Campionatos de España Cadete feminino e masculino collen a testemuña da categoría infantil e comezan a rodar este venres en Lleida (feminino) e San Fernando (masculino). 32 equipos pelexarán por alcanzar a gloria durante unha semana que se poderá seguir ao completo a través da Canle FEB.

A Representación galega vén da man de: Balidea Obradoiro (Campión Galego) e Instituto Rosalía (Subcampión Galego) en masculino, e Bosco Salesianos (Campión Galego)  e Celta Baloncesto (Subcampión Galego) en feminino. 

CAMPIONATO DE ESPAÑA CADETE MASCULINO (18/06/21- 24/06/21. San Fernando)

#FEBCadeteM2021

Resultados e estatísticas

Streaming - Canal FEB 

GRUPO “D” - FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(18.15 h) Real Betis Baloncesto - Zentro Basket Madrid (78 - 84)

(20.30 h) Balidea Obradoiro - FC Barcelona "A" (41 - 62)

 2º Xornada (19/06/21)

(20.30 h) Balidea Obradoiro - Zentro Basket Madrid (68 - 54)

(18.15 h) FC Barcelona "A" - Real Betis Baloncesto (90 - 29)

 3º Xornada (20/06/21)

(20.30 h) Real Betis Baloncesto - Balidea Obradoiro 

(18.15 h) - Zentro Basket Madrid - FC Barcelona "A" 

GRUPO “G” - FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(18.15 h) Enrique Soler - Gabinete JJ Candela SACC (51 - 95)

(16.00 h) Aranguren Mutilbasket Azul - Instituto Rosalía (49 - 78)

 2º Xornada (19/06/21)

(16.00 h) Gabinete JJ Candela SACC - Aranguren Mutilbasket Azul (83 - 36)

(18.15 h) Enrique Soler - Instituto Rosalía (32 - 92)

 3º Xornada (20/06/21)

(18.15 h) Aranguren Mutilbasket Azul - Enrique Soler  

(20.30 h)  Instituto Rosalía - Gabinete JJ Candela SACC 

CAMPIONATO DE ESPAÑA CADETE FEMININO (18/06/21- 24/06/21. Lleida)

#FEBCadeteF2021

Resultados e estatísticas

GRUPO “D” - FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(17.00 h) Bosco Salesianos - Barça CBS "A" (60 - 73)

(19.00 h) Unicaja Andalucía - Ponce Valladolid (62 - 60)

 2º Xornada (19/06/21)

(17.30 h) Unicaja Andalucía - Barça CBS "A" (59 - 63)

(19.30 h) Ponce Valladolid - Bosco Salesianos (61 - 52)

 3º Xornada (20/06/21)

(17.30 h) Bosco Salesianos - Unicaja Andalucía

(19.30 h) Barça CBS "A" - Ponce Valladolid 

GRUPO “H” - FASE PREVIA

1º Xornada (18/06/21)

(10.00 h) EB Criptana  - Canterbury Academy (33 - 85)

(12.00 h) El Salvador A - Celta Zorka Recalvi (49 - 58)

 2º Xornada (19/06/21)

(10.30 h) Celta Zorka Recalvi - EB Criptana (84 - 31)

(12.30 h)  El Salvador A - Canterbury Academy (38 - 53)

 3º Xornada (20/06/21)

(10.30 h) Canterbury Academy - Celta Zorka Recalvi

(12.30 h) EB Criptana - El Salvador A 

 

volver arriba

Colaboradores Institucionales

 Concello de Santiago LOGO NON  Captura de pantalla completa 30032016 181327  158573631 3698522630239682 385709146731840444 n concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652    dgan
lugo

logo-deputacion-ourense

 

logo DEPUTACION PONT Deputación da Coruña logouvigo
 

 


   

Colaboradores FGB

  balon oficial 

gadis

 

ence