Deporte Galego

Campionatos de España de España Infantís: resultados galegos na Fase Previa

  • 10 Xuño 2019 |
Campionatos de España de España Infantís: resultados galegos na Fase Previa
(Foto: Marína Peixegalego)

CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL MASCULINO (09 - 15/06/19, Lugo e Sarria)

#FEBInfantilM2019

Web oficial

Resultados e estatísticas

GRUPO “F” - FASE PREVIA
1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Escuela de Baloncesto Criptana – Rosalía de Castro (44 - 66)
(18.00 h) Larraona – CB Fuenlabrada “A” (53 - 86)


2º Xornada (10/06/19)
(17.30 h) Escuela de Baloncesto Criptana - CB Fuenlabrada “A” (43 - 65)
(19.30 h) Rosalía de Castro - Larraona (78 - 46)


3º Xornada (10/06/19)
(17.30 h) CB Fuenlabrada “A - Rosalía de Castro (56 - 49)
(19.30 h) Larraona - Escuela de Baloncesto Criptana (58 - 84)

GRUPO “G” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Gran Canaria - Azulejos Moncayo CBZ (75 - 24)
(18.00 h) Estudiantes Lugo Leyma Natura - Omicron Elevadores Guadalupe (65 - 66)


2º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Azulejos Moncayo CBZ - Estudiantes Lugo Leyma Natura (58 - 56)
(20.00 h) Gran Canaria - Omicron Elevadores Guadalupe (85 - 42)


3º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Estudiantes Lugo Leyma Natura - Gran Canaria (30 - 81)
(20.00 h) Omicron Elevadores Guadalupe - Azulejos Moncayo CBZ (65 - 60)

GRUPO “H” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(16.00 h) Basquet Coruña - Centro Asturiano Oviedo (63 - 65)
(13.30 h) Imprenta Bahía San Agustín – EASO 05 Raviolina (71 - 70)


2º Xornada (10/06/19)
(13.30 h) EASO 05 Raviolina - Basquet Coruña (68 - 89)
(16.00 h) Imprenta Bahía San Agustín - Centro Asturiano Oviedo (79 - 58)


3º Xornada (10/06/19)
(16.00 h) Centro Asturiano Oviedo - EASO 05 Raviolina (68 - 72)
(13.30 h) Basquet Coruña - Imprenta Bahía San Agustín (86 - 79)

CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL FEMININO (09 - 15/06/19, Marín)

#FEBInfantilF2019

Web oficial

Resultados e estatísticas

Retransmisións - FEGABATV (ata oitavos de final).

Fotos de Equipo - Flickr

Canal FEB (a partir de oitavos)

GRUPO “D” - FASE PREVIA
1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Bosco Salesianos – Genovés Valencia A (84 - 72)
(18.00 h) Ucam Murcia – Citylift GEIEC Unigirona (50 - 89)


2º Xornada (10/06/19)
(16.30 h) Ucam Murcia - Genovés Valencia A (54 - 91)
(19.00 h) Citylift GEIEC Unigirona - Bosco Salesianos (71 - 33)


3º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Bosco Salesianos - Ucam Murcia (48 - 42)
(18.00 h) Genovés Valencia A - Citylift GEIEC Unigirona (50 - 54)

GRUPO “E” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) CB Juventud Ceuta - Liberbank Oviedo Baloncesto (13 - 63)
(18.00 h) Peleteiro - Stadium Casablanca (46 - 62)


2º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Liberbank Oviedo Baloncesto - Peleteiro (64 - 74)
(20.00 h) CB Juventud Ceuta - Stadium Casablanca (19 - 71)


3º Xornada (10/06/19)
(16.30 h) Peleteiro - CB Juventud Ceuta (79 - 34)
(19.00 h) Stadium Casablanca - Liberbank Oviedo Baloncesto (61 - 38)

GRUPO “G” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(19.00 h) Trelec Gernika KESB - Parada de la Reina Miralvalle (63 - 39)
(16.30 h) Maristas Logroño A - Celta Zorka (43 - 75)


2º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Parada de la Reina Miralvalle - Maristas Logroño A (62 - 87)
(18.00 h) Trelec Gernika KESB - Celta Zorka  (72 - 67)


3º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Maristas Logroño A - Trelec Gernika KESB (39 - 53)
(18.00 h) Celta Zorka - Parada de la Reina Miralvalle (63 - 45)

volver arriba

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327  cropped LOGO REDES 7 concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño  
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka