Deporte Galego

Campionatos de España de España Infantís: resultados galegos na Fase Previa

  • 10 Xuño 2019 |
Campionatos de España de España Infantís: resultados galegos na Fase Previa
(Foto: Marína Peixegalego)

CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL MASCULINO (09 - 15/06/19, Lugo e Sarria)

#FEBInfantilM2019

Web oficial

Resultados e estatísticas

GRUPO “F” - FASE PREVIA
1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Escuela de Baloncesto Criptana – Rosalía de Castro (44 - 66)
(18.00 h) Larraona – CB Fuenlabrada “A” (53 - 86)


2º Xornada (10/06/19)
(17.30 h) Escuela de Baloncesto Criptana - CB Fuenlabrada “A” (43 - 65)
(19.30 h) Rosalía de Castro - Larraona (78 - 46)


3º Xornada (10/06/19)
(17.30 h) CB Fuenlabrada “A - Rosalía de Castro (56 - 49)
(19.30 h) Larraona - Escuela de Baloncesto Criptana (58 - 84)

GRUPO “G” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Gran Canaria - Azulejos Moncayo CBZ (75 - 24)
(18.00 h) Estudiantes Lugo Leyma Natura - Omicron Elevadores Guadalupe (65 - 66)


2º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Azulejos Moncayo CBZ - Estudiantes Lugo Leyma Natura (58 - 56)
(20.00 h) Gran Canaria - Omicron Elevadores Guadalupe (85 - 42)


3º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Estudiantes Lugo Leyma Natura - Gran Canaria (30 - 81)
(20.00 h) Omicron Elevadores Guadalupe - Azulejos Moncayo CBZ (65 - 60)

GRUPO “H” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(16.00 h) Basquet Coruña - Centro Asturiano Oviedo (63 - 65)
(13.30 h) Imprenta Bahía San Agustín – EASO 05 Raviolina (71 - 70)


2º Xornada (10/06/19)
(13.30 h) EASO 05 Raviolina - Basquet Coruña (68 - 89)
(16.00 h) Imprenta Bahía San Agustín - Centro Asturiano Oviedo (79 - 58)


3º Xornada (10/06/19)
(16.00 h) Centro Asturiano Oviedo - EASO 05 Raviolina (68 - 72)
(13.30 h) Basquet Coruña - Imprenta Bahía San Agustín (86 - 79)

CAMPIONATO DE ESPAÑA INFANTIL FEMININO (09 - 15/06/19, Marín)

#FEBInfantilF2019

Web oficial

Resultados e estatísticas

Retransmisións - FEGABATV (ata oitavos de final).

Fotos de Equipo - Flickr

Canal FEB (a partir de oitavos)

GRUPO “D” - FASE PREVIA
1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) Bosco Salesianos – Genovés Valencia A (84 - 72)
(18.00 h) Ucam Murcia – Citylift GEIEC Unigirona (50 - 89)


2º Xornada (10/06/19)
(16.30 h) Ucam Murcia - Genovés Valencia A (54 - 91)
(19.00 h) Citylift GEIEC Unigirona - Bosco Salesianos (71 - 33)


3º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Bosco Salesianos - Ucam Murcia (48 - 42)
(18.00 h) Genovés Valencia A - Citylift GEIEC Unigirona (50 - 54)

GRUPO “E” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(20.00 h) CB Juventud Ceuta - Liberbank Oviedo Baloncesto (13 - 63)
(18.00 h) Peleteiro - Stadium Casablanca (46 - 62)


2º Xornada (10/06/19)
(18.00 h) Liberbank Oviedo Baloncesto - Peleteiro (64 - 74)
(20.00 h) CB Juventud Ceuta - Stadium Casablanca (19 - 71)


3º Xornada (10/06/19)
(16.30 h) Peleteiro - CB Juventud Ceuta (79 - 34)
(19.00 h) Stadium Casablanca - Liberbank Oviedo Baloncesto (61 - 38)

GRUPO “G” - FASE PREVIA

1º Xornada (09/06/19)
(19.00 h) Trelec Gernika KESB - Parada de la Reina Miralvalle (63 - 39)
(16.30 h) Maristas Logroño A - Celta Zorka (43 - 75)


2º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Parada de la Reina Miralvalle - Maristas Logroño A (62 - 87)
(18.00 h) Trelec Gernika KESB - Celta Zorka  (72 - 67)


3º Xornada (10/06/19)
(20.00 h) Maristas Logroño A - Trelec Gernika KESB (39 - 53)
(18.00 h) Celta Zorka - Parada de la Reina Miralvalle (63 - 45)

volver arriba

Colaboradores Institucionales

Concello de Santiago  Concello de Tui  Captura de pantalla completa 30032016 181327   concello novo  Captura de pantalla completa 28042016 194652 porriño Captura de pantalla completa 08112017 105358 
lugo logo-deputacion-ourense logo DEPUTACION PONT
Deputación da Coruña  logouvigo 

Colaboradores FGB


 
logo aneto logo special olympics galicia 2 shuka